Kilka dni po tym, jak Brad Pitt „wygrał internety” pojawiając się na berlińskiej premierze „Bullet Train” w brązowej garsonce ze spódnicą, A$AP Rocky też postawił na męską spódnicę.

Brad Pitt w denimowej garsonce. Wygląda świetnie!

33-letni raper został sfotografowany w Soho Monday, gdy miał na sobie skórzany kilt z dopasowanymi chodakami z gąbki i warstwową bluzą z kapturem Givenchy. Podobnie jak jego partnerka Rihanna, A$AP Rocky od dawna łamie modowe zasady i to nie jest jego pierwsza zamiana spodni na spódnicę.

A$AP Rocky lansuje modę na męskie spódnice

Rok temu muzyk wystąpił w kraciastym kilcie od Vivienne Westwood na okładce GQ, a magazyn nazwał go „najpiękniejszym żyjącym mężczyzną”. Wcześniej miał też na sobie długi, jak sukienka tank top od belgijskiej projektantki mody Ann Demeulemeester. W niecodziennej stylizacji pojawił się na rozdaniu nagród BET w 2012 roku.

Rihanna i A$AP Rocky na chwilę przed aresztowaniem

Robię rzeczy, które naprawdę są odpowiednie dla kobiet: noszę chustki na głowie, maluję paznokcie […] Robię do chol***, co chcę. To tak jak hej, wiesz co? Nie było żadnych granic – powiedział A$AP Rocky w brytyjskim Vogue w 2019 roku.