AbraDab: Nie lubię sprowadzania kobiet do ról suk…
Na rynku ukazał się nowy krążek rapera, AbraDaba, którego wiele osób może kojarzyć z zespołem Kaliber 44.
Marcin Marten, bo tak brzmi imię i nazwisko rapera, udzielił wywiadu magazynowi CKM. W rozmowie wytłumaczył, jakie ma podejście do kobiet i co sądzi na temat obecnego w świecie hip-hopu seksizmu:
Nie podoba mi się i to bardzo! Kobiety to wspaniałe, mądre i piękne stworzenia. Dlatego absolutnie nie pochwalam odnoszenia się do nich w sposób, jaki polski hip-hop przejął bezkrytycznie od niewykształconych prostaków z amerykańskich gett. Nie lubię przedmiotowego traktowania kobiet i sprowadzania do ról suk, których jedynym zadaniem jest kręcenie dupami – stwierdził AbraDab.
Marten wspomniał również o tym, jak zmienia się erotyczne życie faceta po trzydziestce. Faceta, któremu do sypialni nieoczekiwanie wchodzą… dzieci.
Rozmowę z raperem znajdziecie na stronie CKM. A u nas jeszcze klip AbraDaba.

tak tak lubie go ale jego kawalek KIEDY WEJDE to co……juz zapomnial???
juz go lubie
No tak, super że tak mówi, tylko szkoda, że do tych ‘ról suk’ nikt ich nie zmusza. same tego chcą, więc o co chodzi?
stworzenia? dobrze rozumiem?
Mądry gość i świetny raper . Takiego to na vivie trzeba by było … chociaż na takie za przeproszeniem gówno jest za dobry 😉 pozdrawiam ,Ełk .
Brawo, brawo, brawo!!!
to rzadkosc, w dzisiejszych czasach nawet jesli facet tak mysli to nigdy sie do tego nie przyzna w obawie przed wysmianiem przez prostackich kolegow..
Lubię piękne dupcie ale bez lateksu, lubię dobre jointy ale bez tyteksu… Cytat z utworu abradaba z gutkiem, ” nie ma ale a ty kręc d.pą dalej”
haha nie wierzę!!! Abradab na kozaczku :DDDDDDDDDDDDDDDd
:O…nigdy nie czytałam o tak pochlebnej opinii osób takiego pokroju jak Abradab, do naszej płci. To bardzo miłe. Facet ma klasę
Niestety ten Pan to wyjątek w świecie pełnym seksizmu.
Uwielbiam Jego teksty. A tą wypowiedzią zyskał pewnie nowe fanki. Brawo, AbraDab, fajne masz podejście do pewnych spraw, aż miło wiedzieć że są jeszcze na świecie porządni faceci 😉
Abradab zawsze był konkretnym i inteligentnym facetem. Jego muzyka i teksty niosą jakieś wartości i przesłanie. Szkoda, że tak mało teraz takich osób, a szczególnie mężczyzn. Uwielbiam Daba od zawsze, polecam jego kawałki wszystkim, którzy mają w głowie trochę oleju.
Brawo dla tego Pana!!!
super, że w końcu znalazł się facet, który tak twierdzi 🙂
gość, 29-05-12, 03:09 napisał(a):Jaka szkoda, że zarządzający stacją Viva nie podzielają jego poglądów. Ilekroć skaczę po kanałach i trafiam na Vivę, słyszę prostackie teksty o d.upach i widzę półgołe kobiety wypinające do kamery tyłki i trzęsące pośladkami.chwalą się czym srają
Abradab od zawsze był konkretny i dobrze mówił. Tylko szkoda, że takich mężczyzn którzy tak samo uważają jest coraz mniej.
dobrze mowi!
DOBRZE GADA POLAĆ MU!!!!!
Jezu… faceci, którzy szanują SZANUJĄ! kobiety tak jak one na to zasługują jeszcze istnieją?! Jestem w szoku! Naprawdę miła odmiana.
o rety… co za gość… można powiedzieć dinozaur, bo dzisiaj takich już nie uwidzisz…
Fajny z niego osobnik.
Kochamy cie
Jaka szkoda, że zarządzający stacją Viva nie podzielają jego poglądów. Ilekroć skaczę po kanałach i trafiam na Vivę, słyszę prostackie teksty o d.upach i widzę półgołe kobiety wypinające do kamery tyłki i trzęsące pośladkami.
brawo – mądry gość
mądry gość!