Adam Levine (42 l.) znany jest ze swoich tatuaży, których wciąż na jego ciele przybywa. Jednak ostatnie dzieło artysty… na twarzy wzbudza wiele mieszanych emocji.

Fani oburzeni skandalicznym zachowaniem Adama Levina

Z różą mu do twarzy?

Behati Prinsloo, małżonka muzyka z zespołu Maroon 5 opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać Adama Levine’a z wytatuowaną na skroni różą w kolorze czarnym. Fotografia została wykonana, podczas gdy para jechała limuzyną na imprezę w Miami.

W październiku ujawnił, że zrobił sobie motyla na szyi.

Mądry człowiek powiedział kiedyś… kiedy zasięgi ci spadają… wytatuuj sobie gardło… – wykonawca napisał w swoim wpisie na Instagramie.

Gwiazdy i tatuaże na twarzy

Jeśli chodzi o najnowszy dodatek do jego kolekcji, Levine nie jest jedyną gwiazdą, która wypróbowała tatuaże na twarzy. Amanda Bynes ma na policzku tatuaż w kształcie serca, zaś Presley Gerber, syn Cindy Crawford niedawno usunął swój tatuaż spod oka. Nie mówiąc już o Mike’u Tysonie, którego tribal ze skroni to od lat gwiazda memów.

Nonszalancki Justin Bieber z Hailey w szampańskim humorze idą na gwiazdorską imprezę urodzinową (FOTO)

Amber Rose wytatuowała sobie skróty imion swoich dzieci na czole, zaś Justin Bieber napisał sobie permanentnym tuszem wyraz „grace” (ang. łaska) nad brwią. A jak wam się podobają tatuaże w tak… widocznym miejscach?

Po TYM WPISIE Adama Levine na Instagramie POKOCHACIE go jeszcze bardziej