Adam Levine nie pokazał klasy podczas jednego ze swoich ostatnich koncertów Maroon 5. W pewnym momencie podczas występu w Hollywood Bowl na scenę wbiegła fanka, która na dosłownie sekundę przytuliła się do Levine’a, zanim ochrona nie odciągnęła jej nan bok. Nikomu nie stała się oczywiście krzywda, ale nagrano reakcję muzyka na dotyk fanki. Levin otrząsnął się z obrzydzeniem i krzyknął „ku***”. Fani są oburzeni.

Nonszalancki Justin Bieber z Hailey w szampańskim humorze idą na gwiazdorską imprezę urodzinową (FOTO)

Skandaliczne zachowanie Adama Levine’a

W filmie z TikToka użytkownika Luisa Peñalozy, który w środę obejrzano ponad 9 milionów razy, można zobaczyć kobietę chwytającą artystę za ramię i przytulającą go na dosłownie ułamek sekundy. Fani w mediach społecznościowych od razu powiedzieli, że zniechęciła ich jego reakcja na dziewczynę, kobietę… po prostu kimkolwiek, by ona nie była.

„Rozumiem, ale on nie musi udawać zniesmaczonego nią. To jest jego fanka, który zapłaciła grubą kasę za bilet i takie jak ona kładą mu chleb na stole. Trochę szacunku!”, czytamy wiele podobnych komentarzy.

Oczywiście są i głosy za Adamem Levinem. W końcu ktoś z zaskoczenia wskoczył w jego prywatną przestrzeń. Musi mieć jednak coś na sumieniu, skoro od razu zaadresował problem w swoich social mediach, tekstem:

„Zawsze byłem kimś, kto kocha, szanuje, wielbi naszych fanów. Bez naszych fanów nie mamy pracy. Cały czas mówię to naszym fanom […] Myśląc, że wierzycie, iż myślałem, że nasi fani znaczą mniej niż my, żołądek mi się kręci. To po prostu nie jestem ja”, wyznał.

Po TYM WPISIE Adama Levine na Instagramie POKOCHACIE go jeszcze bardziej

Reakcja na scenie mówi sama za siebie. W końcu rola celebryty wiąże się z tego typu incydentami. Jednak mając taką „władzę” można działać cuda. A bycie miłym dla fanki, która spotkanie z ukochanym artystą będzie wspominać do końca życia, naprawdę nie kosztuje wiele. A jakie jest wasze zdanie?

NAJGORSZY występ w historii Super Bowl? Maroon 5 DAŁ CIAŁA! (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Zachowanie Adama Levina jest...

Adam Levin Fot. Fame Pictures