Wokalista Maroon 5, Adam Levine został oskarżony o prowadzenie romansu z instagramową modelką. Modelka Sumner Stroh ujawniła szczegóły rzekomego romansu na TikToku, zdradzając, że związała się z Adamem Levine w trakcie jego małżeństwa z modelką Victoria’s Secret, Behati Prinsloo. Jak twierdzi, rzekomy związek trwał około roku, a Levine ją „wykorzystywał i zmanipulował”:

Miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria’s Secret. W tym czasie była młoda, naiwna i szczerze mówiąc czuję się wykorzystana. Bardzo łatwo było mnie zmanipulować. Maroon 5 to w tym momencie praktycznie „muzyka z windy”. Jestem pewna, że wiecie kim jest Adam Levine. Adam i ja widywaliśmy się przez około rok. Po tym jak przestałam z nim rozmawiać przez kilka miesięcy, oto w jaki sposób wrócił do mojego życia – zaczęła.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się kolejnego dziecka!

Instagramowa modelka pokazuje dowody swojego romansu z Adamem Levine z Maroon 5

Sumner pokazała screen rozmowy, którą Levine prowadził z nią na Instagramie. W jednej z wiadomości możemy przeczytać jak mężczyzna z nią flirtuje:

To nierealne jaka jesteś seksowna. Rozsadza mi umysł

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

Następnie modelka pokazała wiadomość otrzymaną na Instagramie od Levine’a, który zapytał ją czy nie będzie miała nic przeciwko jeśli nazwie swoje nienarodzone dziecko jej imieniem:

Ok poważne pytanie. Mam kolejne dziecko i jeśli jest to chłopiec, naprawdę chcę go nazwać Sumner. Zgadzasz się na to? Jestem ŚMIERTELNIE POWAŻNY.

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

Stroh wyjaśniła, że po tej wiadomości poczuła się jakby była w piekle. Choć początkowo nie planowała ujawniać afery, musiała zareagować, ponieważ znajomi chcieli zrobić to za nią – jedna z bliskich jej osób wtajemniczonych w romans planowała sprzedać tę historię tabloidom. Jednocześnie Stroh zapewniła, że ma pełną świadomość potencjalnych konsekwencji afery:

Oczywiście wiem, jakie są tego konsekwencje związane z robieniem tego, co robię, zarabianiem pieniędzy w taki sposób, w jaki to robię, i byciem modelką na Instagramie. Będąc wplątaną w tę historię, znam stereotypy.

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

Modelka dodała również drugie wideo, w którym przeprasza Behati Prinsloo i jej dzieci za romans, ale zaznacza, że ma pełną świadomość tego, co zrobiła i jaką rolę odegrała w tej aferze oraz zapewniła, że nie chce się stawiać w roli ofiary. Podkreśliła jednak, że w trakcie jej romansu była przekonana o rozstaniu Levine’a i Prinsloo, które nie zostało jeszcze oficjalnie przedstawione w mediach, dlatego gdy prawda wyszła na jaw, czuła się oszukana i zmanipulowana.

Adam Levine i jego żona jak dotąd nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli plotkom o romansie. Para ma już dwójkę dzieci – Dusty Rose pojawiła się na świecie 21 września 2016 roku, a Gio Grace 15 lutego 2018.

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh
@sumnerstroh Replying to @alanasanders89 ♬ original sound - Sumner Stroh