Krótko po tym, jak Adam Levine zaprzeczył, że miał romans z modelką OnlyFans Sumner Stroh, która publicznie udostępniła „nieodpowiednie” wiadomości, które rzekomo wysłał jej w mediach społecznościowych, kolejne kobiety ujawniły wiadomości, które miał wysyłać im muzyk.

Kolejne kobiety oskarżają Adama Levine’a

Adam Levine znów pod ostrzałem. Po tym jak zaprzeczył, że miał romans z Sumner Stroh i jednocześnie przeprosił, trzy kolejne kobiety opublikowały w mediach społecznościowych zrzuty ekranu z wiadomościami od niego.

Adam Levine ZDRADZAŁ ciężarną żonę?! Chciał nazwać dziecko imieniem KOCHANKI

Komediantka o o imieniu Maryka opublikowała 20 września na Instagramie zrzuty ekranu, które pokazują rzekomą rozmowę, którą odbyła z frontmanem Maroon 5. Muzyk zaproponował jej w nich seks. Udostępniła również rzekomy film, który wysłał jej Adam, w którym mówi: „Jestem głupi”. Jednak nie jest do końca jasne, dlaczego to mówi.

Inna kobieta, Alyson Rosef, również opublikowała kilka bezpośrednich wiadomości, które rzekomo wysłał jej Adam. „Nie powinienem z tobą rozmawiać, wiesz (prawda)?”, rzekomo zapytał w jednej z wiadomości udostępnionych online. Podczas gdy Alyson początkowo wahała się, czy ujawnić te wiadomości, powiedziała, że ​​w końcu zdecydowała się na to, ponieważ czuje się źle z powodu ciężarnej żony Adama, Behati Prinsloo, z którą ma już dwoje dzieci. Według niej „żadna kobieta nie zasługuje na takie traktowanie”.

Adam Levine wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń o zdradę: „Przekroczyłem granicę”

Wreszcie, we wtorek wieczorem, zgłosiła się kolejna kobieta, twierdząc, że Adam wysłał jej „zalotny tekst” między 2007 a 2010 rokiem – na długo przed ślubem Adama z Behati w 2014 roku. Kobieta o imieniu Alanna Zabel zainteresowała się historiami na Instagramie i napisała:

„Bardzo spóźnione #ExposeAdamLevine. Byłam jego nauczycielką jogi przez kilka lat w latach 2007-2010. Często powtarzał, że powiedział swoim przyjaciołom, że jego nauczycielka jogi ma najlepszą dupę w mieście i to było urocze”.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się kolejnego dziecka!

Alanna twierdziła również: „Pewnego dnia wysłał mi SMS-a, mówiąc:„ Chcę spędzić dzień z tobą nago. Byłam wtedy w wannie, ale mój zazdrosny ex to zobaczył i wpadł w szał”. Obecny chłopak Zabel złamał jej z tego powodu nadgarstek. Dziewczyna odpisała Adamowi, czy ma przesłać tę wiadomość do jego obecnej dziewczyny, ale ten nigdy nie odpowiedział na wiadomość za to nigdy już nie nawiązał z nią współpracy.

Adam ani oskarżające go kobiety nie skomentowały publiczne tych oskarżeń.

 

 

 

Adam Levine and Behati Prinsloo/ Forum