Po tym, jak modelka Sumner Stroh ujawniła na swoich mediach społecznościowych, że miała romans z Adamem Levinem, główny zainteresowany postanowił odnieść się do tych rewelacji na swoim koncie na Instagramie. Choć twierdzi, że nie miał z nią rocznego romansu, to „przekroczył granice”.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się kolejnego dziecka!

Adam Levine tłumaczy się z oskarżeń o zdradę

Niedawno informowaliśmy, że Adam Levine spodziewa się trzeciego dziecka wspólnie ze swoją żoną Behati Prinsloo. Kilka chwil po podzieleniu się tą radosną wiadomością, modelka Sumner Stroh zelektryzowała media wiadomością o rzekomym romansie z muzykiem.

Miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria’s Secret. W tym czasie była młoda, naiwna i szczerze mówiąc czuję się wykorzystana. Bardzo łatwo było mnie zmanipulować. Maroon 5 to w tym momencie praktycznie „muzyka z windy”. Jestem pewna, że wiecie kim jest Adam Levine. Adam i ja widywaliśmy się przez około rok. Po tym jak przestałam z nim rozmawiać przez kilka miesięcy, oto w jaki sposób wrócił do mojego życia – ujawniła na swoim TikToku. 

Adam Levine ZDRADZAŁ ciężarną żonę?! Chciał nazwać dziecko imieniem KOCHANKI

Na dowód Stroh wrzuciła kilka screenów z ich rozmowami. Adam Levine wywołany do tablicy odniósł się na swoich mediach społecznościowych do tych zarzutów.

Wiele się teraz o mnie mówi i chcę oczyścić atmosferę. Źle zrobiłem rozmawiając z kimkolwiek innym niż moja żona w JAKIKOLWIEK zalotny sposób. Nie miałem romansu, niemniej jednak przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia – napisał Levine, który spodziewa się trzeciego dziecka z żoną Behati Prinsloo w oświadczeniu zamieszczonym na Instastory na Instagramie 20 września. W niektórych przypadkach stało się to nieodpowiednie; Podjąłem kroki, aby znaleźć rozwiązanie na to z moją rodziną.

Choć gwiazdor twierdzi, że nie miał romansu ze Stroh, przyznaje, że zachował się źle i nie chce nigdy tego powtórzyć:

Moja żona i moja rodzina to wszystko, na czym mi zależy na tym świecie – kontynuował. Być tak naiwnym i wystarczająco głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, było największym błędem, jaki kiedykolwiek mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem.

Jak myślicie, żona mu wybaczy?

Adam Levine and Behati Prinsloo attend the Vanity Fair Oscar party in Beverly Hills / Forum

Maui, HI – *EXCLUSIVE* – Behati Prinsloo was spotted last month on the beach in Maui showing off her growing baby bump / Forum

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh