Po spędzeniu weekendu razem w Los Angeles, 49-letni Affleck zawiózł 52-letnią Lopez na lotnisko, skąd poleciała do Vancouver. Paparazzi przyłapali parę na namiętnym pocałunku, który wyglądał jak kadr z romantycznego filmu.

Jennifer i Ben spędzili razem weekend w Los Angeles. Nadal mają napięte harmonogramy pracy, ale znajdują dla siebie czas, kiedy tylko mogą […] Kilka razy Jennifer poleciała do Austin tylko na kilka godzin, zanim musiała wrócić do kręcenia zdjęć w Vancouver. Trudno im się rozstawać […] Sprawiają jednak, że to działa. Są niesamowicie szczęśliwi, gdy są razem. To tak, jakby dystans sprawił, że jeszcze bardziej doceniają swój związek. Jennifer wciąż zachwyca się tym, jak niesamowity jest Ben. On ją bardzo uszczęśliwia – wyznał bliski parze znajomy magazynowi People.

J.Lo na pewno wyjdzie za Bena Afflecka, mówi były manager artystki

Jennifer Lopez i Ben Affleck nadal są razem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck wciąż są bardzo w sobie zakochani. Mimo, że media spekulowały, że ich związek jest jedynie na pokaz. Okazuje się, że relacja jaka wytworzyła się między nimi to coś bardzo poważnego i mimo przeciwności, udaje się im spędzać razem czas.

Jak myślicie, czy Ben i Jen doczekają się ślubu?

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka to fejk?! Oto dowody

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. M. Angeles Salvador/MEGA / The Mega Agency / Forum