Jennifer Lopez jest skazana na Bena Afflecka. A do tego przez lata nienawidziła swojego słynnego, krągłego tyłka. Przynajmniej tak twierdzi jej była manager J.Lo. Rob Shuter, bo o nim mowa, to brytyjskie guru PR, który zarządzał karierą gwiazdy w latach 2003-2005. Podobno to on osobiście napisał oświadczenie o rozpadzie związku Afflecka i Lopez, kiedy po raz pierwszy rozstali się w 2004 roku.

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka to fejk?! Oto dowody

Jennifer Lopez weźmie ślub z Benem Affleckiem?

Shuter uważa, że przyczyną rozpadu ich związku było uzależnienie Bena Afflecka. Jednak teraz aktor nie ma problemów z nadużywaniem alkoholu czy innych używek. Rob Shuter wierzy, że przed nami gwarantowany ślub Bennifer.

 

„Ben był tym, który uciekł. Kiedy zerwali, jego demony były tajemnicą. […] Od tamtej pory jest bardzo szczery w swoich zmaganiach z uzależnieniem i stawił im czoła. Wtedy to była prawdziwa miłość, tylko w złym czasie. Teraz jest właściwy czas i miłość ta sama”, mówi Rob Shuter.

J.Lo nie może znieść tego aktora, dlatego nie pojawiła się na premierze Bena

Rob Shuter, podcaster i prezenter telewizyjny mówi, że on i Jennifer, znana milionom jako J-Lo, byli tak blisko, że nawet nie nosiła przed nim makijażu, a on zna jej najgłębsze sekrety, w tym jej przemyślenia na temat jej najsłynniejszego atutu.

Rob powiedział: „Był taki czas w życiu Jennifer, kiedy nie lubiła swojego dużego tyłka”.

Supergwiazda ma reputację divy, ale Rob mówi, że była całkowitym przeciwieństwem. Rzeczywiście, cały rozdział jego książki poświęcony jest jej… dobroci.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zabrali dzieci do kina plenerowego (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck na randce fot. Backgrid USA / Forum