Agata Rubik wraz z mężem i córkami przeprowadziła się kilka miesięcy temu do Stanów Zjednoczonych. I jak na prawdziwą influencerkę przystało, żona Piotra Rubika, chętnie relacjonuje w sieci swoje nowe, amerykańskie życie. Nie inaczej było również w ubiegłą niedzielę, kiedy w sieci świętowała Dzień Matki. Dlaczego akurat 12 maja celebrowała ten wyjątkowy moment w roku? A dlatego, że w wielu krajach, w tym także w USA, obchodzi się go w drugą niedzielę maja. I choć zaznaczyła, że za dwa tygodnie ponownie będzie czcić swoją rolę, jednej z fanek nie przypadło to do gustu…

Jan Frycz żałuje swojego pierwszego małżeństwa: „Ożeniłem się bez sensu”. Kim była jego żona?

Agata Rubik świętuje po raz pierwszy Dzień Matki w USA

Agata Rubik zyskała rozpoznawalność w przestrzeni medialnej głównie jako żona muzyka, Piotra Rubika. Ich związek był żywo komentowany, przede wszystkim z powodu dużej różnicy wieku. Niemniej para od 16 lat tworzy zgrane małżeństwo, a owocem ich uczucia są dwie córki. Kilka miesięcy temu cała czwórka zdecydowała się na wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych między innymi po to, by artysta mógł rozwijać swoją karierę. Od tego momentu, 37-latka chętnie pokazuje swoim fanom, jak układają sobie życie w Miami. Niedawno opublikowała też post z okazji Dnia Matki, który wczoraj obchodzili Amerykanie.

Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego, a w prezencie dwa samochody! (ZDJĘCIA)

Happy Mother’s Day! To mój pierwszy Dzień Mamy obchodzony w USA. Za dwa tygodnie świętujemy ponownie, po polsku – napisała.

Pod postem wiele obserwatorów celebrytki chwaliło urodę zarówno jej, jak i jej córek – Heleny oraz Alicji. Z komentarzy można też dowiedzieć się, że wiele Polek mieszkających za granicą również obchodzi to święto dwukrotnie. Niemniej jednej z kobiet chyba niespecjalnie spodobało się takie rozwiązanie…

Dzień Matki jest 26 maja. Jesteście Polakami. Trochę przesada z tą Ameryką. Możecie tam mieszkać. A indyka też będziecie jedli? Chore – zapytała złośliwie kobieta.

A co na to Agata? Oczywiście nie darowała sobie odpowiedzi.

Nie będziemy jedli indyka, bo nie jemy mięsa – wyznała.

Karolina Ferenstein-Kraśko o macierzyństwie. Nie chciała trzeciego dziecka, a dziś córka jest jej przyjaciółką