Agata Rubik weszła do świata show biznesu jako nastolatka, kiedy – jeszcze pod panieńskim nazwiskiem – Paskudzka, walczyła o tytuł miss. To właśnie na konkursie piękności poznała Piotra Rubika, za którego wyszła za mąż w 2008 roku.

Agata Rubik pokazała tatę! Wygląda jak ZNANY aktor

Agata Rubik – Instagram

Agata i Piotr wychowują dwie córki. Agata – niegdyś marząca o karierze w modelingu – przeniosła swoją działalność na Instagrama, gdzie reklamuje najróżniejsze produkty: od warzywnych zakwasów po aplikacje mobilne.

Agata chętnie opowiada o swoim życiu codziennym, dlatego nie zdziwił nikogo fakt, że na swoim profilu zorganizowała sesję Q & A. Jeden z fanów zapragnął zgłębić wiedzę na temat częstotliwości wizyt Agaty w salonie fryzjerskim.

Agata Rubik pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem

Wszyscy, którzy spodziewali się, że piękna modelka jest częstym gościem w salonach urody, przeżyli niemały szok. Okazuje się bowiem, że Agata przycina włosy raz w roku.

Agata Rubik pokazuje POŚLADKI w bikini: „Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się gołe tyłki”

Biorąc pod uwagę fakt, że włosy Agaty Rubik nie wyglądają na farbowane, celebrytka nie musi regularnie dbać o odrosty, a rewelacyjną kondycję włosów zapewnia jej domowa pielęgnacja.

Agata Rubik - jak często chodzi do fryzjera

Agata Rubik – jak często chodzi do fryzjera, fot. Instagram

Agata Rubik w szortach

Agata Rubik w szortach, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA