Kiedy Agata Rubik wychodziła za mąż za popularnego kompozytora wiele osób kwestionowało szczęśliwą przyszłość tego związku. Piękna modelka jest od 12 lat szczęśliwą żoną i matką dwóch córek: Helny i Alicji.

Agata Rubik pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem

Agata Rubik – rodzina

Pochodząca z Wrocławia Agata Paskudzka poznała swojego przyszłego męża podczas wyborów miss. Para pobrała się po trzech latach związku, a ich ślubne zdjęcia zostały opublikowane w magazynie „Viva”, który za ekskluzywny materiał zapłacił zawrotną sumę 200 tys. złotych.

Agata często publikuje zdjęcia dokumentujące jej rodzinne życie, na których można zobaczyć jej męża i dzieci. Tym razem jednak postanowiła pokazać zdjęcie swojego ojca, które wywołało niemałe zamieszanie na Instagramie. W ten sposób Agata uczciła jego urodziny.

Agata Rubik pokazała brata! Paweł ma jedną rzecz wspólną z jej mężem

Sto lat tata! Oby to, co najlepsze było wciąż przed Tobą – napisała w poście Agata. 

Obserwatorzy natychmiast pospieszyli z życzeniami dla solenizanta. Spora część z nich zauważyła, że tata celebrytki przypomina Nicolasa Cage’a oraz Macieja Musiała.

Okazuje się, że tata Agaty Rubik miał epizod telewizyjny. Fani celebrytki pamiętają Witolda Paskudzkiego z teleturnieju „Awantura o kasę” emitowanym w latach 2002-2005 na antenie Polsatu.

  • Pamiętam pani tatę jeszcze w awanturze o kasę. Bardzo inteligentny i fajny facet 🙂

  • Sto lat dla Pana Wicia, często wracam do odcinków awantury o kasę, żeby popatrzeć jak się z klasą niszczy przeciwników.

Agata Rubik pokazuje POŚLADKI w bikini: „Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się gołe tyłki”

Również wspominacie ten występ?

 

 

Elegancka Agata Rubik na ściance.

Agata Rubik, fot. Podlewski/AKPA.

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Opalona Agata Rubik

Opalona Agata Rubik fot. Podlewski/AKPA