Agata Rubik jest posiadaczką pięknych, długich włosów w kolorze blond. Nic dziwnego, ze i internautki pytają ją, jak o nie dba. Postanowiła zdradzić tajemnicę. Okazuje się, że stosuje bardzo prostą pielęgnację. Przy okazji zaznaczyła, ze nie robi tego, czego fanką jest Marina.

Agata Rubik świętuje 11. rocznicę ślubu z Piotrem – pokazała zdjęcia z uroczystości. Ale się ZMIENILI!

Agata Rubik – jak dba o włosy?

Agata na swoim Instagramie zaznaczyła, że nie farbuje włosów.

Dostaję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o moje włosy (serio)🙉. Bardzo mi miło, że większości tak się podobają ☺️, jeżeli mam być szczera to i ja uważam, że moje włosy to mój duży atut 😁. Od razu zaznaczam- nie będzie to żaden post sponsorowany ani sensacyjny (przepraszam wszystkich niezainteresowanych tematem moich włosów 😉😜). Tak więc – poza jedynym razem, kiedy to w 2005 roku podczas przygotowań do finału Miss Polonia został mi zaproponowany rudy kolor, nie farbowałam i nie farbuję włosów.

Żona Piotra Rubika nie poświęca dużo czasu na pielęgnację.

Co do pielęgnacji- nie stosuję żadnych magicznych sztuczek. Myję głowę tylko naturalnymi szamponami, nakładam odżywkę/maskę/balsam/cokolwiek co ułatwi rozczesywanie i na tym koniec. Zazwyczaj nawet nie suszę.

Zaznaczyła, że nie podcina włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym. Przypominamy, że Marina podcina włosy je tylko w pełni księżyca. Wokalistka twierdzi, że wtedy rosną szybciej i są ładniejsze.

Marina o swoich włosach: Podcinam je co miesiąc, tylko w pełni księżyca

Słaba ze mnie również klientka salonów fryzjerskich, które odwiedzam raz na pół roku, bądź rzadziej i nie robię tego w zgodzie z kalendarzem księżycowym 🙈. Nie lubię kombinować ze swoim wyglądem, co mam nadzieję widać, być może w tym tkwi sekret? 😉

Myślicie, że naprawdę w tym tkwi sekret? Czy po prostu natura obdarzyła Agatę pięknymi włosami?

ZOBACZ TAKŻE:

Fanki pytają Annę Lewandowską, jak dba o włosy – trenerka odpowiedziała. Prosty przepis?

Kasia Tusk zdradziła MEGA triki na piękne włosy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dostaję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o moje włosy (serio)🙉. Bardzo mi miło, że większości tak się podobają ☺️, jeżeli mam być szczera to i ja uważam, że moje włosy to mój duży atut 😁. Od razu zaznaczam- nie będzie to żaden post sponsorowany ani sensacyjny (przepraszam wszystkich niezainteresowanych tematem moich włosów 😉😜). Tak więc - poza jedynym razem, kiedy to w 2005 roku podczas przygotowań do finału Miss Polonia został mi zaproponowany rudy kolor, nie farbowałam i nie farbuję włosów. Co do pielęgnacji- nie stosuję żadnych magicznych sztuczek. Myję głowę tylko naturalnymi szamponami, nakładam odżywkę/maskę/balsam/cokolwiek co ułatwi rozczesywanie i na tym koniec. Zazwyczaj nawet nie suszę. Słaba ze mnie również klientka salonów fryzjerskich, które odwiedzam raz na pół roku, bądź rzadziej i nie robię tego w zgodzie z kalendarzem księżycowym 🙈. Nie lubię kombinować ze swoim wyglądem, co mam nadzieję widać, być może w tym tkwi sekret? 😉 Pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczoru 😘 #natura #włosy #blondehair #naturalhair

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Agata Rubik

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Agata Rubik figura

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA