Agata Rubik (33 l.), żona Piotra Rubika (52 l.), jest bardzo aktywna na Instagramie. Często dzieli się rodzinnymi zdjęciami, fotkami z podróży. Teraz pokazała zdjęcie z przeszłości – pozuje na plaży w samym bikini.

Agata Rubik jest piękną kobietą, ale jej córeczki: Helena i Alicja biją wszystkie rekordy

Agata Rubik w bikini

Agata Rubik wyszła za Piotra Rubika w 2008 roku. Są rodzicami dwóch córeczek: Heleny i Alicji.

Żona muzyka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z przeszłości, wykonanym podczas urlopu na Malediwach. Ma na sobie czarne bikini i eksponuje pośladki.

W związku z #sentymentalnasobota przeglądałam stare albumy i trafiłam na to zdjęcie. Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się „gole tyłki” 🙈🙈🙈 Jaka ja tutaj młodziutka i niedoświadczona! 😅 – zaczęła swój wpis.

Agata Rubik w wakacje przytyła 8 kilogramów! Teraz schudła, a biust wciąż ma imponujący – zdradziła, JAK TO ROBI

Później opisała swoje przemyślenia dotyczące własnego profilu.

Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Daje mi to dużo radości, dodatkowo pozwala mi się rozwijać. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, żeby nagrywać dla Was „mówione” relacje. Z wieloma z Was mam wirtualny, regularny kontakt. Staram się być aktywna, pomocna, uczynna, empatyczna. Nie oczekuję tego samego w zamian, choć świat byłby piękny i cudowny, gdyby każdy podchodził do drugiego człowieka z szacunkiem i miłością. Jednak życie nie jest idealne, wiec powróćmy do tyłka. Pamiętajcie jedno- najważniejsze, żeby był twardy! 💪🏻😜

View this post on Instagram

W związku z #sentymentalnasobota przeglądałam stare albumy i trafiłam na to zdjęcie. Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się „gole tyłki” 🙈🙈🙈 Jaka ja tutaj młodziutka i niedoświadczona! 😅 Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Daje mi to dużo radości, dodatkowo pozwala mi się rozwijać. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, żeby nagrywać dla Was „mówione” relacje. Z wieloma z Was mam wirtualny, regularny kontakt. Staram się być aktywna, pomocna, uczynna, empatyczna. Nie oczekuję tego samego w zamian, choć świat byłby piękny i cudowny, gdyby każdy podchodził do drugiego człowieka z szacunkiem i miłością. Jednak życie nie jest idealne, wiec powróćmy do tyłka. Pamiętajcie jedno- najważniejsze, żeby był twardy! 💪🏻😜 Wszystkiego dobrego Kochani!

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

 

  • Bardzo i coraz bardziej lubię Pani profil i relacje na insta. Brawo za odwagę, dystans i dobrą energię! Tak trzymać!👏👍❤️
  • Jak Chodakowska
  • Pupa na 6+😍
  • Agata wyglądałaś super ale teraz jesteś jeszcze piękniejsza bo jesteś mamą A figurka nastolatki nadal. 😍😍❤️❤️ – komentują fani.

Agata i Piotr Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Ale się ZMIENILI!

Śledzicie profil Agaty?

Agata Rubik, Piotr Rubik

Agata Rubik, Piotr Rubik fot. Podlewski/AKPA

Piotr Rubik z żoną Agatą

Piotr Rubik z żoną Agatą , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Opalona Agata Rubik

Opalona Agata Rubik fot. Podlewski/AKPA

Agata Rubik w szortach

Agata Rubik w szortach, fot. Krzemiński Jordan/AKPA