Przyjęło się, że każda z gwiazd powinna nosić rozmiar 0 lub zbliżony do niego. Dlatego wiele sław decyduje się na diety i treningi (Sekrety szczupłej sylwetki gwiazd TUTAJ). Figura tej damy od dawna przykuwa wzrok. Mowa o Agnieszce Cegielskiej, która udzieliła właśnie wywiadu magazynowi Shape, w którym opowiedziała o tym, co jada:

– Gotuję codziennie i dbam o to, by robić to jak na bazie jak najlepszych składników. Zakupy robię najczęściej w sklepach ze zdrową żywnością, staram się wybierać produkty od lokalnych dostawców. Preferuję kuchnię wegetariańską, choć wegetarianką nie jestem. Jednak po mięso sięgam zaledwie kilka razy do roku, jeśli czuję, że naprawdę tego potrzebuję. Moje ulubione potrawy to makaron orkiszowy z warzywami, różnego rodzaju sałatki, najlepiej ze szpinakiem. Dla mojego synka gotuję pomidorówkę. Skłonności do słodyczy nie mam.

Prezenterka dodała też, że chętnie spędza czas na wolnym powietrzu, gra w tenisa, jeździ na nartach i ćwiczy jogę. Teraz planuje jazdę na rolkach razem z synkiem.

Jak widać, nie trzeba się głodzić, by wyglądać doskonale.

&nbsp
Agnieszka Cegielska zdradziła sekret swojej sylwetki

Agnieszka Cegielska zdradziła sekret swojej sylwetki

Agnieszka Cegielska zdradziła sekret swojej sylwetki