Już niedługo znów zobaczymy Agnieszkę Kaczorowską (24 l.) w Tańcu z gwiazdami. Tancerka wraca do show po tym, jak zrezygnowała z udziału w ostatniej edycji. W rozmowie z Cosmopolitan aktorka zdradza, jak wygląda teraz jej życie i na czym się skupia.

Zobacz: Czy przy TEJ kreacji Kaczorowskiej ktokolwiek był w stanie skupić się na panach?

Nas zainteresował fragment wywiadu, w którym Agnieszka opowiada o tym, jak w czasie, gdy jej serialowa Bożenka była w ciąży, Agnieszka również… przytyła:

Gram tę postać już prawie 18 lat i ona ma bardzo duży wpływ na moje życie osobiste. Kiedy na przykład Bożenka zaszła w ciążę, ja prywatnie… przybierałam na wadze, kompletnie nieświadomie.

Na pytanie o to, czy Agnieszka goni za ciałem idealnym, czy kocha siebie taką, jaką jest, aktorka odpowiada:

Nie ma czegoś takiego, jak ciało idealne. Uważam, że w każdym momencie zawsze jesteśmy doskonali. Ciało to zwierciadło naszych emocji, pokazuje nam wszystko, co przeżywamy. Im bardziej jestem szczęśliwa, tym bardziej chudnę, nic nie zmieniając w jadłospisie. Tak u mnie działają hormony szczęścia. Kiedy nie trenuję, przybieram na wadze – zdradza tancerka.

Agnieszka dodaje, że nie lubi siebie zbyt szczupłej:

Kiedyś miałam kontuzję i nie mogłam tańczyć, więc przytyłam. Zaczęłam się z tym bardzo źle czuć, przestałam się lubić, byłam na moje ciało bardzo rozżalona. Miałam też taki moment, że byłam trochę za chuda, czułam się wtedy tak, jakby mnie nie było. Wszyscy chwalili, że ma perfekcyjne ciało, ale mnie było z tym źle, wcale nie czułam się seksowna – wspomina Agnieszka.

Dopiero, kiedy przybrałam na wadze kilka kilogramów, znowu poczułam się pewnie, kobieco, bujnie. Teraz jestem o wiele bardziej świadoma swojego ciała, nauczyłam się je kochać, doceniać – zapewnia Kaczorowska.

Agnieszka mówi, jak traktuje swoje ciało:

Postanowiłam też, że nie będę się trzymała żadnych restrykcyjnych diet. Kocham dobre jedzenie. Nauczyłam się akceptować siebie. Jest takie fajne ćwiczenie afirmacyjne: głaszczesz swoje ciało, najlepiej pod prysznicem, i mówisz: kocham cię, moja ręko; kocham was, moje włosy; kocham cię, mój brzuszku… Ciało dostaje od nas tyle miłości, że pięknieje w oczach – mówi aktorka.

Czytaj: Zobacz: Fanka skrytykowała Agnieszkę Kaczorowską za TO zdjęcie

Kaczorowska dodaje, że lubi dbać o siebie:

Lubię też zadbać o siebie, pójść na manikiur, do fryzjera. Takie rzeczy budują miłość do siebie samej. Jeśli dbam o siebie, jestem dla siebie ważna – mówi Agnieszka.

Cały wywiad z Agnieszką Kaczorowską przeczytacie w nowym numerze Cosmopolitan.

Agnieszka Kaczorowska w Cosmopolitan: Kiedy przybrałam na wadze kilka kilogramów