Tydzień temu podekscytowana Agnieszka Kaczorowska (24 l.) pokazała ciążowy brzuszek. Brzuch „urósł” aktorce na planie Klanu. Serialowa bohaterka Agnieszki, Bożenka, z mocy scenarzystów spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz Moda na fitness w ciąży dotarła także do Polski!

Moja bohaterka jest w ciąży. To dziwne, ale miłe uczucie, gdy postać, którą prowadzę od najmłodszych lat, której kibicuję, teraz dostała taki dar od losu, a w zasadzie od scenarzysty i spodziewa się dziecka. Zachęcam do śledzenia wątku. Zaskakująco wciąga! – napisała gwiazda na swoim blogu.

W rozmowie z Robertem Patoletą z Wideoportalu aktorka zdradziła, kiedy jej bohaterka urodzi:

– W ciąży ja już jestem jako Bożenka. Potem będzie rósł mi brzuch i mam nadzieję, że do końca roku – tak wynika z moich obliczeń – urodzę, jako bohaterka. Więc myślę, że to będzie fajny czas i też duże wyzwanie, żeby grać z dzieckiem na planie. Zobaczymy, co tam scenarzyści wymyślą – opowiada aktorka.

Czytaj też: Agnieszka Kaczorowska już dawno nie wyglądała tak dobrze (FOTO)

Na pytanie dziennikarza, czy Kaczorowska przygotowuje się jakoś szczególnie do pracy z dziećmi na planie, pada odpowiedź:

– Nie, ja mam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Oprócz tego, że mam własny projekt dotyczący dzieci, bo jeżdżę z warsztatami charytatywnie po całej Polsce, myślę też że z malutkimi nie miałabym problemu, moja siostra ma dwie córeczki, więc miałam do czynienia z maleństwem, ja uwielbiam dzieci i wydaje mi się, że to może być bardzo przyjemne – zapowiada Agnieszka.

Rozmowę z aktorką zobaczycie tutaj.

Doczekała/łam się… ☺️ #Bożena_w_ciąży #Klan wraca po wakacjach 👌🏻😉

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska wyliczyła już, kiedy urodzi dziecko

Agnieszka Kaczorowska wyliczyła już, kiedy urodzi dziecko

Agnieszka Kaczorowska wyliczyła już, kiedy urodzi dziecko