Agnieszka Popielewicz (29 l.) jest piękną kobietą i można było przypuszczać, że nie będzie długo singielką. Jednak jej tempo i wybór mogą zszokować!

Przypomnijmy, prezenterka w grudniu rozwiodła się z Mikołajem Witem, dzisiaj prasa ma już dowody na to, że Aga spotyka się z Grzegorzem Hyżym.

Jednak, jak podkreślają znajomy pary, ich związek zaczął się grubo po tym, jak Popielewicz i Wit postanowili się rozstać.

W każdym razie, jak donosi magazyn Party w show biznesie od kilku tygodni mówi się o zakochanych Agnieszce i Grzegorzu. Prasa jedynie potrzebowała dowodów i oto są. Prezenterka i muzyk pojawili się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.

Przyjechali razem na ślub Asi Koroniewskiej i Maćka Dowbora. To było ich pierwsze publiczne wyjście. Podczas wesela nie kryli się z tym, że łączy ich uczucie. Ciągle się przytulali, często tańczyli. Ona poznała Grzegorza po tym, jak z mężem podjęli decyzję o rozwodzie – mówi znajomy świeżo upieczonej pary.

Podobno Aga i Grzesiek planują wyjazd tylko we dwoje.

Przypomnijmy, zarówno muzyk jak i prezenterka są już po rozwodach. Grzegorz i Maja Hyży rozstali się w 2013 roku, a pod koniec 2014 status związku „rozwódka” otrzymała Popielewicz.

Pasują do siebie?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są PARĄ?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są PARĄ?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są PARĄ?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są PARĄ?