W listopadzie 2018 roku Agnieszka Radwańska (30 l.)  zakończyła swoją karierę i przeszła na sportową emeryturę. Wówczas sugerowano, że jest w ciąży albo wkrótce planuje w nią zajść, dlatego zakończyła przygodę z tenisem.

Agnieszka Radwańska planuje otworzyć drugi hotel

Agnieszka Radwańska w ciąży!

Choć sportsmenka tłumaczyła to przewlekłą kontuzją stopy, to nadal nie brakowało plotek o ciąży. Nawet na zdjęciach doszukiwano się ciążowego brzucha. I w końcu wkrótce będzie okazja go zobaczyć. Agnieszka Radwańska za pomocą mediów społecznościowych przekazała światu radosną nowinę. Będzie mamą!

Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️🤰 #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą

Dawid Celt – kim jest mąż Agnieszki Radwańskiej?

Dawid Celt (34 l.), tak jak Agnieszka Radwańska, jest związany ze sportem. Celt jest tenisistą, trenerem i sparingpartner. Był też drugim trenerem Radwańskiej. Dawid Celt to także kapitan polskiej kadry tenisistek w Pucharze Federacji, ekspert i komentator tenisowy, trener WKT Mera.

Agnieszka Radwańska – ślub

Celt i Radwańska poznali się w 2008 roku na zawodach w Czechach. Po kilku latach znajomości zaczęli się spotykać, a w lipcu 2017 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w kościele ojców Paulinów na Skałce w Krakowie. Swój pierwszy taniec para młoda wykonała do miksu utworów „Diamonds” w wykonaniu Josefa Salvata oraz „Shape of You” z repertuaru Eda Sheerana.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska ma problemy ze zdrowiem

Ubrania z lumpeksu na czerwonym dywanie? Ta gwiazda stawia na ekologię

Modelka plus size wkrótce zostanie mamą. Jej ciążowe zdjęcia robią furorę

Agnieszka Radwańska/fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Radwańska/fot. Baranowski Michał/AKPA