Zimą Agnieszka Radwańska (31 l.) poinformowała, że po raz pierwszy zostanie mamą. Odkąd sportsmenka podzieliła się tą informacją, chętnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuchem i pokazała też fotki z baby shower. Po narodzinach chłopca (27 lipca) sportsmenka dzieli się zdjęciami, na których pokazuje uroki macierzyństwa.

Jaką matką jest Agnieszka Radwańska? „Są też, wiadomo, gorsze dni”

Agnieszka Radwańska pokazała drugi wózek

Na profilu Agnieszki Radawńskiej nie brakuje zdjęć ze spaceru z maluchem. To właśnie dzięki nim wiadomo, jaki wózek była tenisistka wybrała dla syna. Okazuje się, że ma dwa wózki albo wymienną gondolę. Niedawno Radwańska pokazała kawałek wózka, ale dopiero teraz możemy podziwiać go w całości. Okazuje się, że to model Rebellious marki Cybex. Taki sam ma Henio, syn Małgorzaty i Radosława Majdanów. Za ten model wózka 2 w 1, czyli gondoli i spacerówki, trzeba zapłacić około 5 tysięcy złotych.

Jeszcze niedawno Radwańska i Celt podczas spaceru z synem pozowali z niebieskim wózkiem. To również marka Cybex, ale model Priam za ok. 5,3 tys. złotych (za opcję 2w1 – gondola i spacerówka).

Który z nich bardziej Wam się podoba?

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska na śniadaniu w modnej warszawskiej knajpie (ZDJĘCIA)

Agnieszka Radwańska na pięknych zdjęciach z mężem. „Ostatnia rocznica we dwoje”