Agnieszka Radwańska (30 l.) od 2018 roku jest na sportowej emeryturze. Przez przewlekłą kontuzję stopy zakończyła przygodę z tenisem. I choć wiele razy zapewniała, że to z tego powodu rezygnuje z występów na korcie tenisowym, to doszukiwano się innych powodów. W sieci pojawiała się masa spekulacji, że Radwańska chce się skupić na życiu prywatnym i planuje ciążę, a nawet, że już w niej jest.

Agnieszka Radwańska planuje otworzyć drugi hotel

Agnieszka Radwańska o początkach ciąży

Teraz faktycznie spodziewa się dziecka, o czym poinformowała dwa tygodnie. Od tego momentu w trakcie wywiadów jest pytania nie tylko o sport, ale oczywiście także o ciążę. W rozmowie z portalem Sport.pl opowiedziała o początkach ciąży.

Oczywiście, na początku było trochę obawy i trochę nerwów, co będzie, jak będzie i czy dam radę. Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że te nerwy wrócą gdzieś tam w końcówce. Tak naprawdę wiadomo, że to jest dla mnie nowa sytuacja i nowa odpowiedzialność. Zupełnie inny etap w życiu – powiedziała Radwańska.

Izabella Krzan w bikini. Fanki doszukują się CIĄŻOWEGO BRZUCHA

Choć Agnieszka Radwańska ma pewne obawy, to wie, że będzie mogła liczyć na wsparcie od koleżanek, które już mają dzieci.

Na szczęście mam dużo koleżanek, mających dwójkę – trójkę dzieci i już służą poradą, opowiadają, co i jak, więc nauczycielek będę miała sporo. To jest fajna sprawa, bo jednak można coś przeczytać w książce, coś obejrzeć, ale jednak w praktyce jest inaczej, więc ja sama będę się tego uczyć, ale mam nadzieję, że podołam – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska w CIĄŻY wygląda świetnie! (ZDJĘCIA)

WOW Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę. Jest tak dobra, jak w tenisie?

Anna Lewandowska na kolejnych wakacjach. Pozuje w bikini i zdradza, który to miesiąc ciąży

Agnieszka Radwańska/fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Radwańska/fot. Baranowski Michał/AKPA