Agnieszka Radwańska (31 l.) i Dawid Celt (34 l.), którzy oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka – chłopca, obchodzili niedawno trzecią rocznicą ślubu. Była tenisistka z tej okazji pokazała dwie fotki z mężem – jedną ze ślubnej, a drugą z ciążowej sesji.

Agnieszka Radwańska z dużym brzuszkiem wyleguje się na tarasie. Przy okazji widzimy jej piękny OGRÓD

Agnieszka Radwańska na ślubnym zdjęciu

Celt i Radwańska poznali się w 2008 roku na zawodach w Czechach. Po kilku latach znajomości zaczęli się spotykać, a w lipcu 2017 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w kościele ojców Paulinów na Skałce w Krakowie. Swój pierwszy taniec para młoda wykonała do miksu utworów „Diamonds” w wykonaniu Josefa Salvata oraz „Shape of You” z repertuaru Eda Sheerana.

Agnieszka Radwańska pokazała, co je w CIĄŻY

22 lipca para świętowała trzecią rocznicę i z tej okazji była tenisistka opublikowała zdjęcie ślubne, na którym możemy zobaczyć, jaką suknię miała Agnieszka Radwańska. To nie jedyne zdjęcie, jakie znalazło się na profilu sportsmenki. Radwańska zamieściła też fotkę z profesjonalnej ciążowej sesji, podczas której pozowała też z mężem.

Ostatnia rocznica we dwoje – napisała.

Dawid Celt – kim jest mąż Agnieszki Radwańskiej?

Dawid Celt, tak jak jego małżonka, jest związany ze sportem. Celt jest tenisistą, trenerem i sparingpartner. Był też drugim trenerem Radwańskiej. Dawid Celt to także kapitan polskiej kadry tenisistek w Pucharze Federacji, ekspert i komentator tenisowy, trener WKT Mera.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska o początkach ciąży. „Było trochę obawy i NERWÓW”

Agnieszka Radwańska ma za sobą ważny dzień. „Dobrnęłam do końca”

 

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem/fot. AKPA

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem/fot. AKPA

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem/fot. AKPA