Agnieszka Radwańska (31 l.) niebawem przywita na świecie pierwsze dziecko. Tenisistka zdecydowała, że w 2018 roku przechodzi na sportową emeryturę. Plotkowano, że to z powodu powiększenia rodziny – jednak jej dalszej karierze zagrażała kontuzja stopy. Różniej Radwańska zdradziła, że jest w ciąży. Aga wybrała się nad Polskie morze i pochwaliła się zdjęciami z wypadu. Wygląda kwitnąco!

Agnieszka Radwańska z dużym brzuszkiem wyleguje się na tarasie. Przy okazji widzimy jej piękny OGRÓD

Agnieszka Radwańska wypoczywa nad polskim morzem

Agnieszka Radwańska pochwaliła się ciążą na początku stycznia, od tamtej pory tenisistka chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia ciążowego brzucha. Tenisistka związała się z Dawidem Celtem i wspólnie zdecydowali, że chcą powiększyć swoją rodzinę.

Agnieszka Radwańska o początkach ciąży. „Było trochę obawy i NERWÓW”

Aga przez cały okres ciąży jest bardzo aktywna – nie rezygnuje z treningów i zdrowo się odżywia. Na Instagrama, gdzie jej profil podgląda 309 tys. Internautów, chętnie pokazuje fragmenty swojego życia. Tym razem Radwańska postanowiła skorzystać z słonecznej pogody i wybrała się nad polskie morze.

Wakacje w Polsce – podpisała zdjęcie Agnieszka.

Agnieszka tego dnia postawiła na luźny i przewiewny zestaw. Z powodu coraz większego brzucha, z pewnością tenisistce jest niewygodnie – Radwańska założyła prosty, czarny T-shirt i spódnicę maxi w kwiatowy wzór. Do stylizacji dobrała białe adidasy i małą torebkę. Tenisistka promienieje i widać, że ciąża jej służy.

Fani w komentarzach zasypali Agnieszkę słowami uznania dla jej obecnego wyglądu. Internauci przyznali, że Aga wygląda rewelacyjnie.

Co za piękna mama! Świetna stylizacja.

Miłego wypoczynku, wyglądasz rewelacyjnie.

Ale brzusio, ciąża Ci służy – czytamy pod zdjęciem.

Myślicie, że urodzi syna?

Mówi się, że kobiety w ciąży z chłopcem wyglądają kwitnąco – czyżby to była jakaś wskazówka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Radwańska na spacerze w lesie. Nawet szeroka sukienka nie ukryje już CIĄŻOWEGO brzucha

Agnieszka Radwańska pokazała, co je w CIĄŻY

Agnieszka Radwańska gra w tenisa w… SALONIE. Przy okazji pokazała SPORY brzuszek