Afera szczepionkowa nadal trwa. Ludzie oburzyli się po tym, kiedy okazało się, że gwiazdy takie jak: Krystyny Jandy, Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski, Radosław Pazura i Edward Miszczak otrzymali szczepionkę na koronawirusa poza kolejnością.

Agnieszka Woźniak-Starak 0 szczepionkach na COVID

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu na Instagramie

Od kilku dni internauci zastanawiają się, kto jeszcze mógł się zaszczepić. Dzisiaj pojawiła się plotka, że poza kolejnością zaszczepiła się Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Agnieszka osobiście skomentowała doniesienia na swoim Instagramie i zdradziła, co myśli o gwiazdach, które przyjęły już szczepionkę.

Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki z Wirtualnej Polski, czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko Covid-19. Ponoć takie komentarze pojawiają się też na różnych portalach. No więc nie, nie zaszczepiłam się poza kolejką. Ale bardzo chętnie się zaszczepię, gdy już przyjdzie moja kolej, czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. To tyle – powiedziała w relacji na Instagramie.

Wynika z tego, że dziennikarka nie pochwala zaszczepiania się poza kolejnością i zamierza uczciwie przyjąć szczepionkę.

Agnieszka Woźniak-Starak w KLASYCZNYCH botkach. Obronią się w każdej stylizacji

Ewa Drzyzga również padła ofiarą plotek, że zaszczepiła się na koronawirusa. Podobnie, jak jej koleżanka z pracy opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w NIETYPOWYCH butach. Nie wyglądają na wygodne