Agnieszka Woźniak-Starak często zachwyca swoimi stylizacjami. I to nie tylko tymi na czerwonych dywanach, czy na dużych imprezach. Te, które wybiera na co dzień, są stylowe, modne i wygodne! I łatwo upolować coś podobnego i odtworzyć stylizację dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak niczym Hailey Bieber! Postawiła na ciekawy dodatek

Agnieszka Woźniak-Starak w zimowej czapce

Choć na ściankach zwykle stawia na elegancję i seksowne stylizacje, to na co dzień jest zupełnie inaczej. Woźniak-Starak zazwyczaj stawia na sportowe stylizacje i kocha je na tyle, że czasem nawet do pracy zdarza jej się wybrać w dresie.

Bardzo często stylizacje dziennikarki wydają się bardzo proste, jednak nie są one nudne. Agnieszka Woźniak-Starak tak dobiera do siebie poszczególne elementy garderoby, że całość prezentuje się bardzo dobrze. Często jej stylizacje są podkręcone dodatkami. Ostatnio dziennikarka nieco ożywiła swój strój czapką. Większość osób wybiera na jesień i zimę ciemne kurtki i płaszcze, bo te pasują do większości rzeczy. Mało kto może pochwalić się kolekcją okryć wierzchnich w różnych kolorach. Dlatego dodatki są idealne, bo można nimi całkowicie odmienić całą stylizację. W przypadku dziennikarki wystarczyła różowa czapka. Poniżej przegląd kolorowych, ciepłych i wygodnych czapek!

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak w zimowej stylizacji. KOLEJNE szalone buty

Agnieszka Woźniak-Starak w NIETYPOWYCH butach. Nie wyglądają na wygodne