Agnieszka Woźniak-Starak doskonale orientuje się w trendach i każde jej wyjście to prawdziwa lekcja ulicznego stylu. Dziennikarka nie boi się kontrowersyjnych dodatków, wśród których znaleźć można buty Maison Margiela w kształcie kopyt. Głos w ich prawie zabrała sama zainteresowana, tłumacząc, że jej się podobają i nie zamierza z nich rezygnować.

Agnieszka Woźniak-Starak w NIETYPOWYCH butach. Nie wyglądają na wygodne

Agnieszka Woźniak-Starak – styl

Choć na początku telewizyjnej kariery, kiedy moda nie była też szczególnie łaskawa dla nikogo, dziennikarka kojarzyła się główne z mocną opalenizną i krzykliwym makijażem, to trzeba przyznać, że z biegiem lat Agnieszka wypracowała niepowtarzalny styl, który sprawia, że zawsze wygląda świeżo i nowocześnie. Tym razem postanowiła sięgnąć po jeden z najgorętszych trendów sezonu, który wcześniej pokochała Hailey Bieber.

Agnieszka dała się „przyłapać” fotoreporterom przyczajonym pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Prowadząca poranne pasmo miała na sobie zielony puchowy płaszcz, szerokie jeansy i buty na obcasie. Największą uwagę wzbudził jednak jej olbrzymi szalik, który zarzuciła wokół szyi. Wielki i puszysty dodatek sięgał do kolan gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zostały zaszczepione? Tłumaczą się na Instagramie

Oczywiście nie sposób nie skojarzyć szala Agnieszki Woźniak-Starak z  gigantycznym szalikiem, z którym niegdyś pojawił się Lenny Kravitz. Miłośniczką ubrań z frędzlami jest również Hailey Bieber, która w ubiegłym roku pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w płaszczu Bottega Veneta przypominającym gigantyczny mop.

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o śmierci męża. Wystąpiła na okładce magazynu „PANI”

Myślicie, że Agnieszka wzorowała się na Hailey?

Hailey Bieber w żółtym płaszczu, fot. T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak w wielkim szaliku

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Baranowski/AKPA