Mija miesiąc od tragicznej nocy, podczas której zginął Piotr Woźniak-Starak. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł z łódki.

Dwa tygodnie temu odbył się pogrzeb producenta. Piotra pożegnała najbliższa rodzina – żona, rodzice i rodzeństwo, a także przyjaciele i fani. Kilka dni temu wdowa po Staraku, Agnieszka, po raz pierwszy zabrała głos. Na swoim Instagramie napisała wzruszający post o stracie i nadziei. Podziękowała wszystkim, który pomagają jej przejść przez tragiczny czas.

Agnieszka Woźniak-Starak PRZEMÓWIŁA na Instagramie

Tymczasem dziś, 16 września, odbędzie się premiera ostatniego filmu, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak, Ukryta gra.

Ukryta gra, ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka na Festiwalu Filmowym w Gdyni – wdowa po producencie ma uczcić jego pamięć

Magazyn Flesz podaje, że Agnieszka zaplanowała udział w premierze. Wdowa po producencie chce uczcić pamięć zmarłego męża.

Wiemy, że chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem – powiedziała w rozmowie z Fleszem rzecznika prasowa festiwalu, Magdalena Jacoń.

Czytaj też:

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka dziękuje POLICJI. Wydała długie oświadczenie

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka przyjechała pożegnać męża (ZDJĘCIA)

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA