Agnieszka Woźniak-Starak medialny konflikt z Dodą zaczęła od słynnej afery z rzekomym pobiciem w chorzowskiej toalecie. Sprawa skończyła się w sądzie i była szeroko komentowana przez media. Od tamtego czasu Panie często wbijają sobie szpilki.

Doda i Woźniak-Starak tak się NIE ZNOSZĄ, a mają TYLE wspólnego!

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno udzieliła szczerego wywiadu dla „Studio Gala”. Kiedy prezenterka TVN-u zaczęła opowiadać o bliskiej koleżance Zosi Ślotale i jej rodzinie, dziennikarka Natalia Hołownia zapytała, czy Zosia namawia ją na dziecko.

Mnie nikt nie namawia na dzieci. Mnie jest trudno namawiać na cokolwiek. Nie wiem, wiesz co. To jest po pierwsze intymne, po drugie moje podejście do dzieci nie zmienia się od lat. Ja po prostu nie wiem. Czasem bym chciała, czasem nie wiem, czas leci. To jest też tak, że kurczę, tyle czasu żyję na tym świecie jako ja i mam ten czas zagospodarowany i nie potrafię sobie wyobrazić takiej rewolucji. Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką. Nam jest dobrze tak jak jest. I zawsze mówię, że to życie zdecyduje. Nie wiem, czy chcę mieć dzieci.

– odpowiedziała Woźniak-Starak.

Z kolei Doda dwa tygodnie temu w wywiadzie dla „Wprost” powiedziała zdecydowanie, że Nie chcę mieć dzieci.  

I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza

– tłumaczyła Rabczewska.

Doda w końcu to powiedziała: Nie chcę mieć dzieci

Jak mówi stare powiedzenie, przeciwieństwa się przyciągają, a z pewnością Dorota i Agnieszka mają to samo podejście do życia, a w końcu „królowa jest tylko jedna”, więc nie ma co liczyć na zgodę pomiędzy Paniami.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

💙

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
luty 2019, Doda