Dorota Rabczewska-Stępień (35 l.) udzieliła szczerego wywiadu w gazecie „Wprost”. W końcu odpowiedziała na pytanie zadawane jej już od bardzo dawna, czy „planuje mieć dzieci”. Odkąd Doda wyszła za mąż, za Emila Stępnia fani i dziennikarze przypatrywali się jej kształtom, czy być może nie jest już w ciąży. Piosenkarka dotychczas żartowała z tych pytań albo w ogóle na nie, nie odpowiadała.

Chcecie zobaczyć Dodę bez makijażu? To macie szansę (ZDJĘCIE)

Doda w wywiadzie dla Wprost mówi, że nie chce mieć dzieci

Jak to Doda, nie owijała w bawełnę i w końcu wyznała:Nie chcę mieć dzieci”. 

I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza

– tłumaczyła we „Wprost” Rabczewska.

Natomiast mimo takiej odpowiedzi, dziennikarz zapytał Dorotę o to, „jakie pasje chciałaby zaszczepić w swoich dzieciach, gdyby je posiadała”.

Zamiast wysyłać je na durne kursy sześciu języków, dałabym im sport i muzykę. Muzyka uwrażliwia, a sport hartuje. Zabrałabym im też telefon, a dałabym coś o niebo cenniejszego, swój czas

– powiedziała Doda.

Doda pokazała tatę po OPERACJI. Jak się czuje?

Artystka, mimo że nie chce powiększyć rodziny, jest bardzo związana z rodzicami i bardzo dużo czasu poświecą swojemu mężowi. Kiedy tata Doroty zachorował, postanowiła natychmiast przerwać karierę.

 

 

doda-z-ojcem-pawłem-rabczewskim_wynik-1
doda-z-ojcem-pawłem-rabczewskim_08_wynik-1