Aktualnie odbywa się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest to jeden z największych filmowych festiwali w Polsce. W konkursie wzięło udział 19 filmów. Wydarzenie kończy się jutro, 21 września. Na tegorocznym festiwalu pokazywany jest film „Ukryta gra„, ostatni – którego wyprodukował zmarły w tragicznych okolicznościach Piotr Woźniak-Starak. Na jednym z pokazów, który miał miejsce dzisiaj, pokazała się rodzina zmarłego producenta: żona Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) wraz z teściową Anną Woźniak-Starak (68 l.) i ojczym Jerzym Starakiem (71 l.). Rodzina swoją obecnością chciała uczcić pamieć męża i syna.

Agnieszka Woźniak-Starak NIE przejmie firmy po zmarłym mężu. Kto zostanie właścicielem?

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża na premierze jego ostatniego filmu!

Minął zaledwie miesiąc od tragicznej nocy, w wyniku której zmarł producent i mąż dziennikarki: Piotr Woźniak Starak. Mąż Agnieszki utonął na jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł z łódki. W wyniku poszukiwań cała Polska czekała na informacje, mając nadzieję, że nie potwierdzi się najgorszy scenariusz. Niestety, po tygodniu intensywnych poszukiwań do wiadomości została podana informacja o znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka.

Upłynęły dwa tygodnie od pogrzebu Woźniaka-Staraka. Premiera filmu odbyła się w Teatrze Muzycznym w Gdynii. Widać po zdjęciach, że oglądanie tego filmu kosztowało Agnieszkę wiele emocji. Wdowa po producencie nie była w stanie zahamować łez, dyskretnie wycierając oczy chusteczką. Na konferencji prasowej odbywającej się przed premierowym pokazem filmu, przyjaciel śp. Piotra Woźniaka-Staraka, a zarazem jego wspólnik w firmie producenckiej Watchout Studio, Krzysztof Terej, mówił o tym, jaką stratą była śmierć producenta.

Dzisiejsze święto nie może być dla nas całkowitym świętem. Brakuje nam Piotrka, który powinien z nami być. Bardzo się cieszył na udział kolejnego filmu na festiwalu w Gdyni, przyjazd Billa Pullmana i pozostałych twórców. Uczcijmy proszę jego pamięć chwilą ciszy – powiedział Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny i zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

O czym jest ostatni film zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka?

Film opowiada historię Joshuy Mansky’ego, który jest genialnym matematykiem. W rolę geniusza wcielił się amerykański aktor filmowy: Bill PullmanMansky jest u szczytu kryzysu kubańskiego i zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu geniusz powoli odchodzi w zapomnienie. Ma za zadanie wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.

Widać było, że film spodobał się dziennikarce. Dobrze jest widzieć Agnieszkę Woźniak- Starak publicznie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim jest KRZYŚ, o którym Agnieszka Woźniak-Starak wspomina w pierwszym po śmierci męża wpisie?

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża; Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się dziś na Festiwalu Filmowym w Gdyni? Chce upamiętnić zmarłego męża

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Agnieszka Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak Starak na premierze ostatniego filmu, który został wyprodukowany przez jej zmarłego męża. Fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak

Gdynia, 20.09.2019 r. 44. Festiwal Filmowy w Gdyni. N/z Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Agnieszka Woźniak Starak

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA