Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Pozostawił on po sobie firmę Watchout Studio zajmującą się produkcją filmową. Spekulowano, że przejmie ją jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak. Okazuje się jednak, że nowym szefem będzie ktoś inny.

Kim jest KRZYŚ, o którym Agnieszka Woźniak-Starak wspomina w pierwszym po śmierci męża wpisie?

Kto przejmie firmę Piotra Woźniaka-Staraka – Watchout Studio?

Zorganizowano konferencję prasową na Festiwalu Filmowym w Gdyni, na której został ogłoszony nowy szef. Zostanie nim Krzysztof Terej – przyjaciel i wspólnik zmarłego.

W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmian osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach – powiedział Krzysztof Terej.

Rodzinie Staraków grozi ekshumacja zwłok? Służby badają sprawę

Kim jest Krzysztof Terej?

Krzysztof Terej był bliskim współpracownikiem Piotra Woźniaka-Staraka. Jest producentem w Watchuot Studio (studio kierowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka). Terej współpracował z mężem Agnieszki przy tworzeniu Sztuki kochaniaUkrytej gry – ostatniego filmu Woźniaka-Staraka. Premierę filmu zaplanowano na piątek 20. września. Pokaz Ukrytej gry odbędzie się w ramach Festiwalu Filmowego w Gdyni.

ZOBACZ TAKŻE:

Bartek Fetysz ostro o opisywaniu tragedii rodziny Staraków: Obrzydliwe odzieranie ludzi ze skóry

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brothera – Edward Miszczak o zawodowej przyszłości gwiazdy

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

Piotr Woźniak-Starak i Krzysztof Terej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w 2017 roku fot. Forum

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA