W pierwszym po śmierci męża wpisie na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak napisała, że nie dałaby rady udźwignąć tragedii, gdyby nie osoby, które ją wspierają. Wdowa po producencie filmowym przytoczyła też słowa – jak napisała – Krzysia.

Kim jest Krzyś, o którym pisze Agnieszka Woźniak-Starak wspominając męża? To Krzysztof Terej, przyjaciel Piotra

Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję – pisała Agnieszka.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka dziękuje POLICJI. Wydała długie oświadczenie

Krzyś, o którym wspomniała dziennikarka, to przyjaciel jej i jej męża, bliski współpracownik Woźniaka-Staraka, Krzystof Terej. Na jego prywatnym profilu instagramowym czytamy, że jest producentem w Watchuot Studio (studio kierowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka). Terej współpracował z mężem Agnieszki przy tworzeniu Sztuki kochania i Ukrytej gry – ostatniego filmu Woźniaka-Staraka. Premierę filmu zaplanowano na najbliższy piątek. Pokaz Ukrytej gry odbędzie się w ramach Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

Prawdopodobnie na premierze pojawią się oboje – wdowa po Piotrze i jego przyjaciel.

Gdynia, 20.09.2017, 42. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Gdynia, dzień 3, sroda, impreza dystrybutora Next Film,
Piotr Woźniak Starak, Krzysztof Terej, fot. Forum

 

Piotr Woźniak Starak, Krzysztof Terej, fot. Forum

 

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA