Kilka dni temu Agustin Egurrola, były juror „Mam talent” i „You Can Dance”, opublikował na Instagramie zdjęcie, które wywołało sporo spekulacji. Internauci zauważyli na palcu tancerza obrączkę. Od razu zrodziły się pytania, czy Egurrola wziął ślub. Zwłaszcza, że jeden z tygodników napisał o rzekomym ślubie tancerza. Teraz już nie ma wątpliwości.

Lara Gessler spędza święta na Fuerteventurze. Odtworzyła zdjęcie ślubne

Agustin Egurrola wziął ślub!

Egurrola przed laty był związany z tancerką Niną Tyrką, którą poznał w programie „Taniec z Gwiazdami”. Para doczekała się nawet córki, Carmen, która urodziła się w 2008 roku. Związek Egurroli i Tyrki jednak nie przetrwał i para rozstała się w 2015 roku, ponoć w burzliwej atmosferze. Od tego czasu tancerz starał się nie mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.

Aż do teraz. Agustin Egurrola potwierdził krążące rewelacje na temat swojego ślubu. Na Instagramie opublikował kilka ślubnych zdjęć ze swoją małżonką, Dianą.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK!!! Razem możemy wszystko!!! Teraz już zawsze razem!!! Teraz DIANA & AGUSTIN!!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy! – napisał.

Agustin Egurrola – kim jest jego żona?

Kim jest wybrana Agustina Egurroli? Jak informował niedawno tygodnik „Świat i ludzie”, Diana jest tancerką, z którą Egurrola spotyka się już od wielu miesięcy. Ponoć o ich ślubie było niezwykle głośno w szkole tańca.

Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Agustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe. W końcu jest szczęśliwy i prawie spełniony. Prawie, bo marzy o tym, żeby mieć syna – twierdzi informator tygodnika.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola)


ZOBACZ TEŻ:

SZOK! Projektowała suknie ślubne Kate Middleton i Meghan Markle. Dziś nie ma za co żyć

OMG! Agnieszka Włodarczyk w białej sukni. Czy to był ślub?

Agustin Egurrola z małżonką w ślubnych strojach

Agustin Egurrola z żoną/fot. Instagram/agustinegurrola

Agustin Egurrola z żoną/fot. Instagram/agustinegurrola