Anne Heche (53 l.)  walczy o życie! Przedstawiciel aktorki powiedział Page Six w ostatni poniedziałek, że aktorka i była partnerka Ellen DeGeneres jest „w stanie krytycznym” po piątkowym wypadku samochodowym.

Krótko po wypadku Anne Heche straciła przytomność i zapadła w śpiączkę […] Ma poważne uszkodzenie płuc wymagające wentylacji mechanicznej i oparzenia wymagające interwencji chirurgicznej – wyznał rzecznik aktorki.

Anne Heche wjechała w dom w Los Angeles [zdjęcia]

Departament Policji Los Angeles uzyskał nakaz zbadania krwi aktorki w celu ustalenia, czy w czasie wypadku była pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków. Funkcjonariusze uważają, że Anne Heche była pod wpływem alkoholu, kiedy wjechała swoim niebieskim Mini Cooperem w jednem z domów w Los Angeles, wzniecając ogromny pożar, który poważnie poparzył ją i zniszczył doszczętnie samochód.

Anne Heche w stanie krytycznym

Informacje, które otrzymaliśmy dziś rano [poniedziałek], to nakaz, który uzyskano tego samego dnia, co kolizja drogowa, która miała miejsce 5 sierpnia. Nakazem było pobranie krwi. Śledztwo jest w toku w oczekiwaniu na wyniki badania krwi […] Jeśli wynik okaże się pozytywny [Heche] może zostać oskarżona o wykroczenie za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, a także ucieczki z miejsca zbrodni. Jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań – powiedział przedstawiciel policji w Los Angeles – LAPD.

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek na wakacjach

Na zdjęciu, które TMZ opublikowało na swojej stronie na niedługo przed wypadkiem aktorki można było zauważyć butelkę z czerwoną nakrętką, która była w uchwycie na kubek w samochodzie Anne Heche.

Anne Heche’s Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

Anne Heche Fot. Dave Starbuck / ddp images / Forum