Anne Heche (53 l.) jest „w stabilnym stanie” po tragicznym wypadku, w którym została poważnie poparzona w miniony piątek. Przedstawiciel prasowy aktorki powiedział magazynowi „People” w sobotę w oświadczeniu:

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek na wakacjach

Anne jest obecnie w stabilnym stanie […] Jej rodzina i przyjaciele proszą o pozytywne myśli i modlitwy oraz o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie.

Ostatnia aktualizacja pojawia się dzień po tym, jak gwiazda filmu z Alem Pacino – „Donnie Brasco” rozbiła swojego niebieskiego Mini Coopera, wjeżdzając nim w budynek mieszkalny w Los Angeles.

Anne Heche poważanie poparzona

Aktorka, która była partnerką Ellen DeGeneres, była widziana przed wypadkiem w złym stanie. Na zdjęciach paparazzi można zauważyć butelkę alkoholu w jej samochodzie.

Znana influencerka miała poważny wypadek samochodowy

Świadkowie wypadku próbowali pomóc aktorce wydostać się z samochodu. Jednak rzekomo cofnęła się i odjechała, zanim wpadła na inny dom, gdzie jej samochód stanął w płomieniach. Zdjęcia lotnicze z incydentu pokazały, że aktorka została zabrana na noszach. Jej ubranie i plecy wyglądały na widocznie spalone. Więcej informacji na temat stanu zdrowia Anne Heche będzie podane wkrótce.