Krzysztof Ibisza ma syna Vincenta ze związku z Anną Nowak-Ibisz. Mimo że para jest już dawno po rozwodzie, dalej blisko się trzymają, przyjaźnią się i wspólnie wychowują 16-letniego syna.

Krzysztof Ibisz z synem na ściance! 22-letni Maks to kopia ojca

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek

Dla Vincenta Ibisza niestety skończyły się już wakacje. Anna Nowak-Ibisz w sobotę poinformowała fanów na Instagramie, że jej syn miał wypadek na ich wspólnym urlopie nad Bałtykiem.

Czytamy w poście Ani, że powodem tragicznego zdarzenia była zostawiona hulajnoga na chodniku. Chłopak od razu trafił na SOR:

I wszystko byłoby pięknie gdyby…
Hej, mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak nie wiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze!
Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki…. pomyślcie o tym proszę – zaapelowała na początku Nowak-Ibisz. 
Następnie przekazała, że Vincent po upadku z roweru złamał sobie kość w okolicy łokcia:
Dzień zaczął się super a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR … czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda…
Trzymajcie kciuki i odstawiajcie hulajnogi na bok – dla nas na razie jest koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka. Także taki mam apel!
Uważajcie na siebie i na wertepy na drogach.
Wakacje to piękny czas, szkoda go na złamania i wypadki, z wizytami po szpitalach i gipsem w tle.
I mamy wynik❗️: syn ma złamaną rękę w okolicach łokcia.
Na szczęście operacja nie jest potrzebna – napisała Ania. 

Anna Nowak-Ibisz Fot. Baranowski Michał/AKPA

Anna Nowak-Ibisz, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Anna Nowak-Ibisz o rozwodzie z Krzysztofem Ibiszem

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA