Nowy serial TVP Korona królów miał być hitem na miarę „Gry o Tron”. Tymczasem, gdy produkcja HBO zbiera same zachwyty, to na Koronę… i grających w niej aktorów wylała się fala hejtu.

Marta Bryła, Aldona z Korony Królów, odpowiada na zarzuty, że gra JAK DREWNO

W sieci aż roi się od komentarzy, że Marta Bryła (25 l.) oraz Mateusz Król (30 l.) grają jak drewno, nie mają talentu, a ich dykcja jest tragiczna.

Głos w tej sprawia zabrała scenarzystka Ilona Łepkowska, która twierdzi, że młodzi aktorzy źle znoszą krytykę, ale ona ich wspiera.

Młodzi aktorzy źle znoszą krytykę, bo dla nich to jest nowość. Dzwonię do nich, pocieszam ich i im tłumaczę jak ten świat wygląda

– powiedziała w rozmowie z Fakt 24.

Ma dla nich najprostszą radę.

Skoro nie są odporni na negatywne komentarze to każę im wyłączać internet i skupić się na graniu i szkoleniu warsztatu.

Łepkowska o krytyce Korony królów: Jestem przyzwyczajona do hejtu

Dobrze mówi?

Wyspani po wczorajszym? I w sumie po dzisiejszym? Skoro Nowy Rok przywitany to teraz czas przywitać nowe postaci serialu Korona Królów! Jeśli macie ochotę przenieść się w inne czasy, czasy średniowiecza, to już za kilka godzin zapraszam Was o 18.30’na TVP1 na premierę dwóch pierwszych odcinków serialu, w których będziecie mieli okazję poznać min. postać Aldony Anny Giedyminówny, w którą mam przyjemność się wcielać! Aldona będzie Wam towarzyszyć codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 od dziś, aż do samego lata! Mam nadzieje, że Wam się spodoba i chętnie będziecie śledzić jej losy! Ode mnie jeszcze gorące ucałowania i najlepsze życzenia na Nowy 2018 rok!!!! Spełniajcie marzenia i realizujcie cele! Buziaki noworoczne!!! #new #newyear #new #series #premiera #today #przenosimysiewczasie #XIVwiek #po #królewsku #wchodzimy #w͛̀ͦ̍̿̏́ #nowy #rok #Aldona #Anna #Giedyminówna #Korona #Królów #zapraszam #tagsforlikes #like4like #followme #followseries #instalike #instamood #instagood #instadaily #instagold #instalove #😍💝🔥💥🎁👍💪🎬🎥⏳👸

Post udostępniony przez Marta Bryła (@__m__art__a__)

#antopologia #sen #f #ulotna #melodia #ast #wrocław #😂😂

Post udostępniony przez Marta Bryła (@__m__art__a__)

Aktorzy Korony królów ZAŁAMANI po komentarzach internautów

Aktorzy Korony królów ZAŁAMANI po komentarzach internautów