30 lat minęło od premiery kultowego filmu Kogiel-Mogiel, który do dziś gromadzi przed ekranem miliony Polaków (my też go kochamy). Perypetie Kasi Solskiej, która marzy o ucieczce ze wsi do wielkiego miasta to niekwestionowany hit polskiej kinematografii.

Grażyna Błęcka-Kolska i jej mąż pożegnali córkę

Nie dziwi nas więc fakt, że powstanie kolejna, trzecia już część komediowej serii. Scenarzystka dwóch poprzednich hitów Ilona Łepkowska poinformowała na swoim Facebooku, jaki tytuł będzie mieć nowy film o przygodach Solskiej.

Kultowe polskie komedie. Lista filmów do odhaczenia!

Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment – rozpoczęcie zdjęć do filmu „Misz-masz czyli kogel mogel 3”. Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii – REŻYSER. Miło mi obwieścić, że trzecią część „Kogla mogla” wyreżyseruje Kordian Piwowarski. Zbieżność nazwisk nie przypadkowa – to syn Radosława Piwowarskiego, autora „Pociągu do Hollywood”, „Marcowych migdałów” czy „Kolejności uczuć”… Trzymam kciuki!

Niestety w sieci pojawiły się głosy, że tytuł nie sprostał oczekiwaniom fanów. Misz-masz nie przypadł do gustu zwłaszcza starszej widowni. Nam ten tytuł jak najbardziej pasuje!

Już niedługo ruszają zdjęcia do Misz-maszu, a w obsadzie pojawi się m.in. Mikołaj Roznerski, oraz znane z poprzednich części Ewa Kasprzyk i Grażyna Błęcka-Kolska.

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn!

Pójdziecie do kina?