Na kolejną część kultowej polskiej komedii Kogel-Mogel musieliśmy czekać aż 30 lat! Dlatego wieść o tym, że już za kilka miesięcy będziemy mogli oglądać kontynuację przygód Kasi Solskiej i jej zwariowanej rodziny, bardzo nas ucieszyła.

Grażyna Błęcka-Kolska zagra w 3. części komedii Kogel-Mogel?

Scenarzystka Misz-masz, czyli Kogel-Mogel 3, Ilona Łepkowska, po kawałku uchyla rąbka tajemnicy i zdradza sekrety związane z nową produkcją.
Wiemy już, że w trzeciej części filmu na pewno zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, czyli Kasię Solską, a także Ewę Kasprzyk i Katarzynę Łaniewską.

Nowa część to również nowe gwiazdy! Wiadomo, że w jednej z ról pojawi się Mikołaj Roznerski. Oprócz niego do obsady dołączy podobno Aleksandra Hamkało, która zagra siostrę Piotrusia Wolańskiego.

Akcja filmu dzieje się 30 lat później. Małżeństwo Kasi Solskiej nie przetrwa próby czasu, będzie ona prowadziła wiejską szkołę oraz samotnie wychowywała trzydziestoletniego syna. Producenci chcą, aby Ola wdała się w romans z synem Kasi. Tu kilka tygodni temu spekulowano, że pewną rolę ma Antoni Pawlicki, jednak nie udało mu się podpisać kontraktu.

Znamy tytuł 3 części „Kogla-Mogla”. Nie wszystkim przypadł go gustu!

Jak donosi dalej Fakt Wolańscy będą stali przed jeszcze jednym sporym problemem. Ich pierworodny ma zakochać się w sporo starszej kobiecie. W tej roli podobno Łepkowska widzi Katarzynę Skrzynecką!

Znamy kolejne nazwiska, które pojawią się w obsadzie
Znamy kolejne nazwiska, które pojawią się w obsadzie
Znamy kolejne nazwiska, które pojawią się w obsadzie
Znamy kolejne nazwiska, które pojawią się w obsadzie