Shiloh Jolie-Pitt postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd! Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta została zauważona w zupełnie nowej fryzurze, podczas wypadu na zakupy ze swoją starszą, 18-letnią siostrą Zaharą Jolie-Pitt.

Shiloh Jolie Pitt ścięła włosy na jeża

Shiloh i Zahara zostały zauważone na parkingu. 16- latka miała na sobie czarną bluzę z kapturem, szare szorty i czarne trampki w stylu Converse.  Zahara miała na sobie czarny t-shirt, jasnoniebieskie dżinsy i także czarne trampki Converse, a swój strój uzupełniła naszyjnikiem i kolczykami.

Angelina Jolie z córkami. Shiloh zmieniła WIZERUNEK (ZDJĘCIA)

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Sisters Shiloh Jolie-Pitt and Zahara Jolie-Pitt are all smiles as they go shopping at Home Depot together. SForum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Sisters Shiloh Jolie-Pitt and Zahara Jolie-Pitt Forum

Obie dziewczyny wyglądały na zadowolone i szczęśliwe, gdy uśmiechając się do fotoreporterów. Nie jest jasne, dokąd szły, ale nowy wygląd Shiloh zdecydowanie przyciągnął wiele uwagi ludzi.

Shiloh Jolie-Pitt w sukience swojej mamy

Zanim zdecydowała się na radykalne strzyżenie, Shiloh miała dłuższe blond włosy i ostatnio raz po raz pojawiała się na pierwszych stronach gazet w związku z ewolucją jej stylu na przestrzeni lat. Portale doszukiwały się podobieństwa do jej sławnej mamy i chwaliły kobiecy wygląd Shiloh. Jak widać jednak na załączonych zdjęciach córka Jolie i Pitta ponownie pokazała się w bardziej chłopięcej wersji.

Los Feliz, CA – *EXCLUSIVE* / Forum

Studio City, CA – *EXCLUSIVE* – Shiloh Jolie-Pitt enjoys some fresh air while out with a friend getting coffee.
BACKGRID USA 1 MAY 2022,Image: 687985477, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Shiloh Jolie-Pitt, Credit line: Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rome, ITALY –