Przez ostatnie lata spekulowano, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta prawdopodobnie czuje się bardziej chłopcem niż dziewczynką. Kiedy jesienią tego roku pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacjach swojej mamy, wszyscy oniemieli. Shiloh bowiem wygląda niezwykle dziewczęco i jest bardzo podobna do swojej słynnej mamy.

Shiloh nagrana z ukrycia.

Media szybko okrzyknęły Shiloh najładniejszą córką słynnego małżeństwa. Zagraniczne media zaczęły jej wróżyć także przyszła karierę aktorską. Jak narazie jednak Shiloh nie jest zainteresowana aktorstwem. Jest za to zainteresowana tańcem!

Shiloh Jolie-Pitt w sukience swojej mamy

Do sieci wyciekł właśnie filmik z zajęć tańca na które uczęszcza córka.

Shiloh to typowa 15-latka i wyraża siebie na wiele sposobów. Jej głównym zainteresowaniem jest w tej chwili taniec i jest w nim naprawdę dobra. Uwielbia to, że może poczuć muzykę, wyluzować i być wolna, co jest bardzo ważne. Lubi wszystkie style tańca, ale jej ulubione style to hip-hop i freestyle. – czytamy w magazynie InTouch.

Shiloh nie jest jedynym dzieckiem pary. Angelina i Brad mają łącznie 6 dzieci. Oprócz 15 – letniej córki mają także 9-letniego Maddoxa, 16-letniego Paxa, 16-letnią Zaharę i 12-letnie bliźniaki – Vivienne i Knoxa.

Angelina Jolie z córkami. Shiloh zmieniła WIZERUNEK (ZDJĘCIA)

Poniżej znajdziecie filmik na którym nastolatka ćwiczy układy taneczne w studiu w Los Angeles. Trzeba przyznać, że ma do tego dryg!

 

Los Angeles Premiere of Marvel Studios’ „Eternals”.
Los Angeles, CA.
EVENT October 18, 2021.
Credit line: {credit}/MEGA / The Mega Agency / Forum

Burbank, CA – *EXCLUSIVE* –  Credit line: SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Angelina Jolie z córką Shiloh na premierze filmu.

Angelina Jolie z córką Shiloh na premierze filmu. Fot.Forum/Backgrid UK.

Cast member Angelina Jolie Credit line: HENRY NICHOLLS / Reuters / Forum