Wczorajszy odcinek „Tańca z gwiazdami” wzbudził wiele emocji. A wszystko dlatego, że z show musiał pożegnać się Aleks Mackiewicz, czyli uczestnik typowany na zwycięzcę Kryształowej Kuli. W programie została za to Dagmara Kaźmierska, której jurorzy zarzucają brak postępów i która od początku zajmuje najniższe miejsce w rankingach.

„Taniec z gwiazdami”. Widzowie są wściekli: „Co to jest za werdykt? To jest jakiś żart”

Jak na werdykt zareagował 42-letni aktor? Jak wyjawił w rozmowie z Pomponikiem, jest w nim wciąż wiele emocji, niemniej jest zadowolony z faktu, że udało mu się dotrzeć do szóstego odcinka.

To jest totalny rollercoster, jeżeli chodzi o emocje, które mną teraz targają. Oczywiście smutek, dużo szczęścia, trochę ulgi. Wszystko to jest wymieszane i przede wszystkim wdzięczność Izabeli. A szósty odcinek na dziesięć to już jest naprawdę spoko wynik – przyznał.

Aleks Mackiewicz część zarobionych pieniędzy w TzG przeznaczy na szczytny cel

Aleks Mackiewicz na co dzień gra w serialu „Gliniarze”, emitowanym na Polsacie. Niemniej dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” jego kariera może nabrać większego tempa. 42-latek pokazał bowiem nie tylko swoje talenty, lecz także dal się poznać szerszemu gronu, wzbudzając przy tym sporą sympatię widzów.

Aleks Mackiewicz żegna się z TzG. Maciej Musiał też niedowierza: „Niesprawiedliwe”

Co ciekawe, Mackiewicz w rozmowie z Radiem Zet przyznał, że część zarobionych w programie pieniędzy chciałby przeznaczyć dla dzieci, które również mają talenty, ale nie posiadają pieniędzy, by je rozwijać.

Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem w jakikolwiek sposób wpływać na nasze losy i głosowanie, ale wynagrodzenie z ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” chcę przeznaczyć na utalentowane dzieci, które potrzebują pomocy i są po prostu biedne – wyznał Aleks.

Piękny gest, prawda?

Conan Kaźmierski WTARGNĄŁ na parkiet „TzG” i uderzył w Iwonę Pavlović!