Dagmara Kaźmierska zasłynęła jako główna bohaterka programu „Królowe życia”, a dziś znów jest o niej głośno za sprawą jej udziału w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie na parkiecie (pomimo kontuzji) wywija u boku Marcina Hakiela. I choć jury pozostaje wobec niej bezlitosne, dając celebrytce niskie noty, jak dotąd Dagmara wciąż nie odpadła i pojawia się w kolejnych odcinkach show.

Dagmara Kaźmierska ODEJDZIE z „Tańca z Gwiazdami”?! Ma dość

Conan Kaźmierski wtargnął na parkiet „Tańca z Gwiazdami”. Przerwał wypowiedź Iwony Pavlović

W niedzielę po premierze kolejnego, szóstego już odcinka „Tańca z Gwiazdami” wybuchł kolejny skandal związany z występem Kaźmierskiej. Wraz z Marcinem Hakielem zatańczyła ogniste paso doble, jednak mimo starań para po raz kolejny nie cieszyła się sympatią jury i zdobyła tylko 19 punktów, znów plasując się jako „najgorsza para” programu. Nie zabrakło też złośliwości ze strony Iwony Pavlović pod adresem Dagmary, która coraz wyraźniej daje znać, ze nie pała sympatią do „Królowej życia”:

Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa taniec z gwiazdami, a nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami — rozpoczęła Pavlović. Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wyjdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak uwaga to jest twój najlepszy taniec, człapaniec — stwierdziła „Czarna Mamba”.

Nieoczekiwanie w jej przemówieniu przeszkodził syn Dagmary, Conan Kaźmierski, który wtargnął na parkiet show i wypalił:

Ja myślę, że Pani Iwonka z takimi nogami nawet kroku by nie zrobiła.

Po odcinku, w sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy internautów, którzy skrytykowali zachowanie Conana i podkreślili, że Dagmara nie tańczy najlepiej:

  • Lubię panią Dagmarę, ale dzisiaj to już chyba będzie ostatni taniec
  • Tej pani już dziękujemy. Serio za długo już, a Conan — więcej kultury
  • Tragedia, nie umie w ogóle się poruszać, kołek straszny, nie ma tu usprawiedliwienia dla nóg, mogła odmówić udziału w programie

    Wiadomo, że to jest show, ale trzeba się też liczyć z tym, że w programie chodzi o taniec i będzie on oceniany. Zgadzając się na udział — nie rozumiem wyjścia Conana na scenę i zbędnego komentarza

Ostatecznie w 6. odcinku „TzG” wybuchł kolejny skandal, gdy mimo 19 punktów Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przeszli do kolejnego etapu, a z programem pożegnali się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska.

Conan Kaźmierski ostro o krytyce jurorów po występie mamy! (WIDEO)

pasekkozak

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Conan Kaźmierski o Tańcu z gwiazdami

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska o dramatycznym stanie nóg: „Ledwo stoję!”. Zatańczy z synem Conanem?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA