W październiku 2021 Ola Domańska została mamą i opublikowała zdjęcie, na którym widać jak karmi maleństwo piersią. Przez długi czas w internecie pojawiały się spekulacje na temat płci jej potomka, jednak gwiazda ucinała plotki i zaznaczała, że nie zamierza zdradzać płci swojego dziecka, a imię które mu nadała jest neutralne płciowo. Jednak kilka miesięcy później Domańska zmieniła zdanie i przyznała się, że „totalnie straciła głowę dla swojego syneczka” jednocześnie zdradzając płeć dziecka.

Aleksandra Domańska pierwszy raz pozuje z DZIECKIEM!

Aleksandra Domańska zdradziła imię swojego synka. Jest neutralne płciowo

Pozostała jednak kwestia imienia, które również bardzo długo pozostawało tajemnicą. Gdy aktorka informowała fanów, że imię jej dziecka będzie neutralne płciowo, podała wówczas kilka przykładów: Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron i Sasha. Zwróciła się też w stronę hejterów i zakomunikowała, że tego typu imiona są całkowicie normalne:

Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury

Jak się okazuje, jedno z wymienionych imion faktycznie powędrowało do jej synka. Mowa o imieniu Ariel, o czym mogliśmy dowiedzieć się z najnowszego wpisu na Instagramie aktorki:

Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw.

Jak wam się podoba jej wybór?