„Rodzina zastępcza” była nie tylko kultowym serialem, który grzał ciepłe miejsce w sercach wielu Polaków, ale również drzwiami do kariery dla nie jednej grającej tam dziecięcej aktorki lub aktora.

Ola Szwed rzadko pokazuje partnera. Teraz pokazała ich wspólne zdjęcie. „Moja miłość”

Aleksandra Szwed odwiedziła dom z „Rodziny zastępczej”!

Swoje pierwsze kroki stawiała tam m.in Aleksandra Szwed, Monika Mrozowska czy Wiktoria Gąsiewska. Jak się okazuje sentyment do produkcji i swojej aktorskiej przeszłości pozostał w sercu Oli Szwed, która na Instagramie podzieliła się, gdzie pokierowały ją nogi na spacerze!

Ola podzieliła się z fanami postem, w którym opowiedziała, że idąc pieszo z pracy między warszawskimi uliczkami przypadkiem natrafiła na relikt przeszłości:

Gdy w drodze powrotnej z pracy, by uniknąć korków, zapuszczasz się w labirynt podwarszawskich uliczek… i przypadkiem (!!!), po latach, los kieruje Cię pod adres dziwnie znajomy…

Opublikowany kadr, na którym widać bramę i zarys znanego wszystkim domu wywołał ogromne poruszenie w komentarzach i rozbudził sentyment w niejednej osobie.

Odezwały się nawet inne gwiazdy kultowego serialu Polsatu, w tym Wiktora Gąsiewska:

Halo, siostro! Wpadaj na herbatkę następnym razem! Dziwnym trafem mieszkam niedaleko!

Z kolei Misheel Jargalsaikhan była zaskoczona, że mimo upływu lat wszystko wygląda jakby zatrzymało się w czasie:

Niesamowite, że dalej wygląda tak samo!

Ola Szwed pokazuje ciążowy brzuszek w letniej sukience: „Służy Ci”

Co się stało z domem z „Rodziny zastępczej”?

Internauci zaczęli się zastanawiać jak potoczyły się losy domu. Padły pytania czy słynne lokum przy ul. Frezji 15 ma lokatorów, czy może nadal służy jako filmowa atrapa?

Na wszystkie te pytania jakiś czas temu udzieliła odpowiedzi scenografka „Rodziny zastępczej” Ineza Bodył-Plaskota w wywiadzie dla portalu Noizz:

Po zakończeniu zdjęć oba budynki zostały wystawione na sprzedaż. Pierwszy sprzedał się dom Kwiatkowskich i wprowadziła się tam rodzina z dziećmi i psem bardzo podobna do serialowej. Oni byli miłośnikami „Rodziny zastępczej” i bardzo chcieli zamieszkać w tym domu, mimo że jest bardzo specyficzny. To naprawdę było ich marzenie. (…) Oni nawet niewiele zmienili we wnętrzach. Oczywiście je odświeżyli, bo trochę je zrujnowaliśmy, nagrywając serial, ale dom zachował swój charakter.

Jeśli marzy wam się zimowy spacer w stronę słynnego domu, to możemy wam zdradzić, że dom rodziny Kwiatkowskich znajduje się na warszawskim Wawrze 😉

Rodzina Zastępcza

Rodzina zastêpcza plus serial komediowy, Polska 2008

Rodzina zastepcza

Fot. Mikulski/AKPA