Aleksandra Żuraw zasłynęła dzięki programowi Top Model. Teraz głównie jest znana z prowadzenia kanału na YouTubie, gdzie często porusza swoje trudne chwile, przede wszystkim w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Półtora roku temu została mamą Apolonii.

Aleksandra Żuraw – Instagram

Ola Żuraw z Top Model pokazała się PIERWSZY RAZ w bikini po ciąży: „Plus’ size baby”

Po raz kolejny Aleksandra Żuraw postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami historią ze swojego życia. Przyznała się, że ile z powodu stresu przytyła podczas ciąży. Jeśli ktoś pamięta Olę z programu „Top Model”, wyznanie jej może zaskoczyć!

112 kg w dniu porodu, pamietam jak prosiłam położną by nie informowała mnie ile pokazała waga… tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie. Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało. Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja, i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia – napisała Żuraw.

Aleksandra Żuraw odprawiła MAGICZNY roczek córce! (ZDJĘCIA)

Internauci dziękują Oli za takie wyzwanie – są zachwycone jej metamorfozą:

Ola… laska jesteś!! 🤭💜 Figura marzenie!

Pięknie wyglądasz Olu! Dużo szczęścia!

Super przemiana! 😍 gratuluje determinacji !

Mega!!! Podziwiam za odwage wyglądasz super. Najważniejsze co mamy w głowie i jak zrobimy z nią porządek od tego powinnysmy wszystkie zacząć pozdrawiam!!!❤️ i gratuluje

Świetna robota

Aleksandra Żuraw pokazała duży ciążowy brzuszek w bikini