Aleksandra Żuraw uczestniczka czwartej edycji programu „Top model” jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Może pochwalić się cudowną córeczką Polą i dużym gronem fanów. Natomiast ostatnio pojawiło się u niej sporo zmartwień.

WOW! Aleksandra Żuraw kupiła dom, ale… nie dla siebie

Aleksandra Żuraw ma guza piersi

Aleksandra Żuraw wyjawiła, że wykryto u niej guza piersi po operacji powiększania biustu. Na swoim Instagramie zaczęła opowiadać, że wyczuła w lewej piersi niepokojącą zmianę i przeszła wszystkie konieczne badania, które potwierdziły guza:

Często pytacie, jak wykryłam u siebie guza. Miałam bardzo bolesną pierś. Chociaż to normalne po operacji powiększenia piersi, nawet przez kilka lat. Ale niepokoiło mnie, że jest to w takim konkretnym punkcie obok sutka. Co roku się badam, wykonuję USG piersi i cytologię, więc przyspieszyłam swoje badanie o dwa miesiące i poszłam szybciej, by zbadać, czy wszystko jest ok. Okazało się, że nie jest. Po dziesięciu miesiącach od ostatniego USG okazało się, że mam guza – wyznała.

Ola Żuraw przeżyła tragedię życiową! Przepłakała całą noc

Modelka niedawno przeszła badania biopsji i czeka na wynik. Przyznaje, że bardzo martwi się całą sytuacją:

Na wyniki będę czekała ok. 2 tygodni, więc z początkiem grudnia powinnam mieć wyniki. Mam nadzieję, że dobre. Proszę Was o trzymanie kciuków i życzenie zdrowia, bo dalej jest do dla mnie temat, który spędza mi sen z powiek. Mam malutkie dziecko, szczęśliwą rodzinę i wszystko, ale jak człowiek ma wszystko, to często nie ma zdrowia. Staram się nie myśleć pesymistycznie, ale jest mi ciężko – mówiła Żuraw na swoim Instagramie.

Aleksandra Żuraw pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda ciało kobiety w CIĄŻY

Dodała, że nie widać po niej stresu, ponieważ mam wysoką akceptację na trudne momenty i stres przez swoje doświadczenia z dzieciństwa i dorastania.

Po mnie tego nie widać, że się czymś denerwuję. Często zamykam się w sobie. Często wybucham agresją słowną w takich momentach – która bardzo mi się nie podoba i z którą walczę – powiedziała Żuraw.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.

Aleksandra Żuraw szczerze o depresji i napadach lęku.

Aleksandra Żuraw szczerze o depresji i napadach lęku. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.