Jennifer Lopez i Alex Rodriguez niespecjalnie dbają o swoją prywatność i regularnie dzielą się prywatnymi zdjęciami. Teraz przyszedł czas na zdjęcia z łazienki.

Jennifer Lopez pokazała się w nowej fryzurze – nie wiemy, jak to możliwe, ale wygląda jeszcze młodziej!

Alex Rodriguez kąpie się na Instagramie

Fani serialu „Przyjaciele” zapewne pamiętają odcinek, w którym Chandler, zachęcony przez Monicę, korzysta z uroków kąpieli z bąbelkami. Podobny klimat towarzyszy zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Rodrigueza. Co ciekawe, za obiektywem stanął nikt inny a sama Jennifer Lopez.

Na fotografii wykonanej przez piosenkarkę widać Alexa zanurzonego po szyję w puszystej pianie. Z zadumą spogląda przez okno, w którym odbija się jego twarz, a za szybą roztacza się widok na kojącą zieleń. Jedynym komentarzem, na który zdobył się Rodriguez było słowo „przyłapany” oraz oznaczenie Jennifer jako autorki zdjęcia.

Jennifer Lopez przyłapana w BIKINI! Tak naprawdę wygląda jej słynna pupa (ZDJĘCIA)

W komentarzach pod postem posypały się pytania dotyczące ślubu gwiazdorskiej pary. Coraz częściej mówi się o tym, że ceremonia ma odbyć się w przyszłym miesiacu. Para spotyka się od 2017 roku, a w 2019 roku Alex oświadczył się, równocześnie obdarowując gwiazdę gigantycznym brylantem. Zarówno Alex jak i błyskotka zostali przyjęci.

51-letnia Jennifer Lopez gra nogą. Co za FIGURA

Jennifer Lopez wychodziła za maż trzy razy: za Ojaniego Noà, Chrisa Judda i Marca Anthony’ego, z którym ma dwoje dzieci. Rodriguez był żonaty tylko raz – jego małżeństwo z Cynthią Scurtis zakończyło się rozwodem w 2008 roku.

 

Jennifer Lopez z narzeczonym na kolacji

Jennifer Lopez z narzeczonym na kolacji fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez w bikini fot. Backgrid USA / Forum