Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) zmieniła status związku. Polska aktorka, która nie lubi mówić o swoim prywatnym życiu potwierdziła krążące plotki i przyznała, że się zaręczyła. Kim jest tajemniczy partner aktorki i kiedy planuje  ślub? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części artykułu.

Alicja Bachleda-Curuś z synem w Krakowie; pokazała zdjęcia z wycieczki

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się

Polska aktorka na co dzień mieszka w USA. Obok Alicji zawszę kręciło się dużo przystojnych mężczyzn. Bachleda-Curuś wyjechała z rodzinnego kraju w pogoni za marzeniami i międzynarodową karierą aktorską. Za oceanem poznała Colina Farrella, z którym zagrała w filmie „Ondine”. Między aktorami od razu zaiskrzyło, a wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. 

Alicja i Colin doczekali się syna, Henry’ego Tadeusza Farrela – jednak ich związek nie przetrwał. 2 lata po narodzinach dziecka para rozstała się. Dzisiaj syn aktorskiej pary ma 11 lat i wyrasta na prawdziwego przystojniaka.

Piękna Alicja Bachleda Curuś; galeria zdjęć

Później aktorkę łączono z Marcinem Gortatem, ale pomiędzy nimi jest tylko przyjaźń. Od jakiego czasu Alicja jest szczęśliwie zakochana. Nie obwieszcza tego wszem i wobec w mediach. Woli zachować dyskrecję, ale tą radosną nowiną postanowiła podzielić się z fanami.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała aktorka w rozmowie z portalem plotkarskim

Fani już od Sylwestra plotkowali, że w życiu uczuciowym aktorski zaszły poważne zmiany. Alicja udostępniając zdjęcie z zabawy sylwestrowej, pokazała się w dużym pierścionku na serdecznym palcu, który ma naprawdę okazały kamień.

Kim jest przyszły mąż Alicji Bachledy-Curuś?

Niewiele wiadomo na temat związku Alicji Bachledy-Curuś. Od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym mężczyzną, z którym pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Być możne Alicja zdecyduje się na przedstawienie partnera. Możemy się jedynie domyślać, czym on się zajmuje i skąd pochodzi.

Alicja Bachleda-Curuś

scena z: Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

Jak myślicie, w 2020 roku zobaczymy ją w sukni ślubnej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna na Instagramie!

WOW! Tak odważna jeszcze nie była! Alicja Bachleda- Curuś w TAKIEJ pozie na zdjęciu

Alicja Bachleda-Curuś bez GRAMA MAKIJAŻU! Wygląda zupełnie inaczej