Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) w przeciwieństwie do innych sław nie zalewa Instagrama swoimi zdjęciami. Oczywiście publikuje tam wpisy, ale niezbyt często. Aktorka jest też niezbyt wylewna na temat życia prywatnego.

Alicja Bachleda-Curuś o tym, jak Henio znosi ROZSTANIE rodziców

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży?

Chcąc nie chcąc w mediach nie brakuje informacji o jej życiu. A zdaje się, że internautów najbardziej interesują jej sprawy miłosne. Wiadomo, że w przeszłości była związana Colinem Farrellem, z którym ma syna – Henry’ego Tadeusza (10 l.), a następnie głośno było o jej związku z Marcinem Gortatem. Po półtora roku bycia razem postanowili się rozstać i pójść w dwie różne strony.

We wrześniu 2019 roku, po roku od rozstania z koszykarzem, pojawiły się doniesienia, że Alicja Bachleda-Curuś znów jest szczęśliwie zakochana. I okazało się, że faktycznie w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Pod koniec lutego, w rozmowie z Pudelkiem, aktorka wyznała, że jest zaręczona z nowym partnerem. Czyżby teraz w ich życiu miało pojawić się dziecko?

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell sprzedają wspólną posiadłość. Tak aktorka mieszkała w Hollywood

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym zaprezentowała owacje na stojąco, którymi chciała podziękować lekarzom. Mimo że nie widać całej sylwetki aktorki, pojawiły się przypuszczenia, że… spodziewa się drugiego dziecka. Też tak uważacie?

  • Inaczej Pani wygląda. Ślicznie, ale inaczej. Czyżby…
  • Kochana, jesteś w ciąży?
  • Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura! – czytamy.

https://www.instagram.com/p/B_ulk7ZnS5Y/

ZOBACZ TEŻ:

Kurdej-Szatan już zaplanowała drugi poród. „Trudne, ale i magiczne przeżycie”

Maja Hyży zdradziła, co uwielbia w swoim partnerze. Opowiedziała też o ciąży: zero dolegliwości, zero minusów

OMG! Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna na Instagramie!

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA